Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

YOKSA BU SENE O SENE Mİ????

Önceden transfer dönemlerinde asparagas okumaktan bıkardık, bu sene asparagas bile okumaya hasret kaldık.
Geçen sezonu dualarla bitirdikten sonra sanıyordum ki yeni seneye yeni oyuncularla ve yeni umutlarla girecektik... Günler geçti haftalar bitti neredeyse transfere nokta konacak ama gidenlerin yerinde yeller esiyor. Hani bu sıcakta yel iyidir ama keşke çok şiddetli esip bizi hasta edecek nitelikte olmasa...
Arenaya çıkmadan saatler önce kafamda 11 kurmak için çok çabaladım eşe dosta sordum baktım olmuyor sade bir kahve söyledim kendime ..
Kahve ne için mi? Yok yok öyle keyiften değil ben efkârlandıkça kahve içerim.
İlk yarıdaki korku ve yetersizlik maçı 2 sıfıra getirmişti ve bu süre içinde sağ bekimiz tömbeki suyu gibi 3 sefer değişmişti.
Hani Bülent hocayı anlayayım diye çabalıyorum ama Serdar Özbayraktar’ı sağ bek olarak herhalde Türkiye de sahaya sürecek başka bir insan olabileceğini tahmin etmiyorum.
Taşkın’ı koy en azından bocalamaz Serdar da neyin nesiydi anlamadık valla...
Tek forvet sıkıntısını Sernasla takviye fikri yerine Muhammetle başlayıp, Sernas’ı 60 da 70 de oyuna alabilirdi pek tabi. Ama Bülent hoca bize yaptığı şaşırtmacayı Fatih Terim'e de yapmak istemiş olacak ki ilk 11 şaşı bak şaşır bulmacası gibiydi.
İkinci yarıda baktı ki korkunun ecele faydası yok çift santrafora dönünce Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın kafası karıştı, Muhammet önce yokladı, Muslera yı inka tanrıları korudu sonra o olmadıysa bu olsun dedi 8 ayın acısını Muslera ile beraber topu ağlara tıkarak gösterdi.
Direnç arttı Galatasaray yaslandı saz çalması bizden alkış Galatasaray taraftarından... Uzun zamandır sahalarda görmediğimiz centilmenliği gösterdi herifçi oğulları... Helal olsun
Ve neticede ahlar ve vahlar arasında yine mağlubiyetle bitti...
Bu takıma acil takviye demeyeceğim bu takıma acil destek de demeyeceğim. Zira yıllardır deyip duruyoruz hiç bir şey değişmiyor
Diyeceğim tek şey olabilir o da "Allah esirgesin bizi bu sene"

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz