Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

Varsa paso'nuz başlıyoruz

Uzun süren bir ayrılık, araya sıkıştırılmış bir Dünya Kupası ile hasretimizi bir nebze olsa dindirse de ‘’insanın evi gibisi yok’’ benzeri bir yaklaşımla ‘’insanın kendi ligi gibisi yok’’ deyip saatlerimizi ayarladık yarına.

Bu sıcakta da maç mı olur kardeşim feryatçılarını önlemek için Ağustos sonuna ötelenen bir lig ve hatta saatlerini de şampiyonlar ligi kıvamında 21:45’e ayarlayarak bütün sorunları tekmelemek isteyen bir federasyon önderliğinde başlıyoruz.
Bu sene geçen sene sonunda ki PASO lig uygulaması sorunlarından arınmış bir şekilde uygulanacak görüntüsü veriyor.
Paso varsa maç var yoksa maç yok…
Tv ler şifreli, statlar pasolu , adı da Süper Lig…
Gariban ölsün mü kardeşim?
Ne alaka bayım akşam tvler maçı veriyor ya…!
Tabi bence de uygun mesela 23:45 de maç biter saat 00:45 gibi yayın hakları TRT’ye geçer oradan oturur izlersin hem de Erman Toroğlu ve Sergen Yalçın da yorumcu…!
Her şeyi de devletten bekliyorsunuz sizde, azıcık eliniz cebinize gitsin canım. Asgari ücret 3250 TL değil mi ülkede… Nereye götüreceksiniz bu parayı öbür tarafa mı? Kefenin cebi yok beyler…!!!!
 Neyse gelelim takımlarımıza.
Gaziantepspor bu sene Okan Buruk’la yeni bir çehre ile ve de yeni transferleri ile göz dolduruyor.
Hazırlık maçlarındaki performansı ise cabası… Chibuke, Chico, Aroyoko ve Costly. Ya Muhammet Demir ve Oğulcan eklendiğinde tadından yenmez bir takım olacak havası veriyor.
Umarım geçen senelerdeki sıkıntıyı yaşamayacağız.
Bu büyükşehir çok SAĞLAM , GÖZEGİR er bence.
Valla bana kalırsa kurulduğu günden bu yana en kaliteli kadro ile çalışıyor Büyükşehir.
Gözegir başkan zaten bu işin içinden gelen biri, Nurullah Sağlam elinin tersi ile süper ligi itip burayı seçti. İsmet hoca ya diyecek bir şey yok  kurt gibidir maşallah. Faik Demir ve diğerleri bu sene PTT de mektuplara pul basıp Süper Lig’e yollayacaklar.
Yapılan transferler süper lig yolunda ne kadar kararlı olduklarını bize ayrıca kanıtlıyor…
Evet şimdi ;
Varsa paso’nuz başlıyoruz haydi hayırlı olsun

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz