Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

UÇURMA BENİ.. PEGASUSSSSSS

Şikayetimdir…
Hiç uzatmayacağım direk konuya dalacağım.
Pazar akşamı Sabiha gökçenden 19 10 uçağı ile gaziantep’e dönüyoruz eşimle.bavullarımızı verdik ve yarım saat gecikme ile havalandık.gaziantep havalimanında bavullarımızı bekliyoruz.

 

Bavullar geldi ama ne geliş yazısı turası silinmiş dedikleri cinsten .birinin yırtılmadık yeri kırılmadık tarafı kalmamış diğerinin ağzı yarım açık tekerler sizlere ömür. Acilen yetkili bulup hasar raporu tutturduk.ertesi gün tamirciye uğrayıp yapılamaz raporu aldım ve PEGASUSU aradım 8502500224 numaralı yeri düşürene kadar akşam oldu hatta akşam da düşmedi sabah oldu bu arada twitter dan @ucurbenipegasus  adresine tweet attım, birkaç saat sonra raporu ister bir cevap geldi resim ve raporları yolladım… birkaç saat sonra bu hasar küçük bizle iğlisi yok cevabı geldi .çantanın resimlerini yazının altında göreceksiniz zaten.

 

 

Sonra başka bir numara bularak aradım ama nafile, cevap hep aynı hasar küçük… çantanın içinden alınanları mı dersiniz çantanın kırılmasına mı yanarsınız aldığınız cevaba mı?

 

İnternet’e girip birazda bu hava yolu ile ilğili şikayetleri okudum… herkes aynı şeylerden muzdarip.
Bir çantaya sahip çıkamayan havayolu bizi da Allah umuduna uçuruyordur emin olun.

 

Ben tüketici derneğine şikayet başvurusu yapıyorum ama siz siz olun bu yaşananları göz önünde bulundurun ve başınıza böyle bir şey gelme ihtimalinin yüksekliğini ve sonrasındaki yaşanacak zorlukları göz önünde bulundurun Öyle uçun derim.

 

Ben mi ne diyorum;

 

Ben diyorum ki artık beni UÇURMA PEGASUS…

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz