Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Tükeniş

Evet, haftalardır sıkıntılar yaşanan olumsuzluklar kadro dışları sonra teknik direktörün istifası ve arka arkaya yapılan transferler ve daha önce de anlaşılamayan sorunlar çıkaran kulübü sıkıntılara sokan teknik direktör ile anlaşan hem kupa da elenen arkasında Trabzonspor’a farklı mağlup oluyorsun.

Sen maç kazanamazken rakiplerin takır takır deplasmanda içerde maçlar kazanıyor ve seni tamamen umutsuzluğa yitiyor. Gelecek hafta öyle bir maç oynayacaksın ki ya tamam ya devam maçı olacak. İşimizin çok zor olduğunu biliyoruz, haftalardır da bunu söylüyor ve yazıyoruz ama yine de umudumuzu yitirmek istemiyoruz. Çünkü memleket sevdası takım sevdası.

Müsabakada hiçbir varlık gösteremeyen organize ataklar yapamayan bir takım inşallah kupa programından dolayı liglere verilen bu arada birlikte çalışma fırsatı olacak. Hocanın ve futbolcuların birbirlerini tanıma şansı olacak. Bu çalışmalar olumlu yönde etkiler ve özlenen istenilen skorları alır ve rakiplerimizin kayıp etmeleri için dua ederiz.

İşimizin ne kadar çok zor olduğunu iyi biliyoruz ama yinede pes etmek yok. Sonuna kadar savaşmaya devam. Takımın başkanı kim olursa olsun bu şehrin bu takımın gerçek sahipleri taraftardır her şey Gaziantep için var olmak için sonuna kadar Destek …..

NİHAYET

Haftalardır olumsuz sonuçlar alarak hedefinden uzaklaşan Büyükşehir Gaziantep yeni stadyumda galibiyeti hatırladı.

Çok az sayıda seyirci önünde oynanan müsabakada rakibine göre daha istekli olan isteyen ve golü de erken bulan temsilcimiz rakibinin de on kişi kalması ile skoru kendi lehine çevirerek 3 golle kazanmasını bildi. 6 hafta sonra galip gelerek üzerindeki stresi baskıyı biraz olsun atmış oldu. Tabi hafta içerisinde yapılan antrenmanda kulüp onursal başkanı Bakan Hanım Büyükşehir belediye başkanımız antrenmanı ziyaret etmesi orada olumlu konuşmaları takım üstünde ekstra bir motive sağlamış.

Tabi teknik heyetin raporu doğrultuşunda yapılan transferlerde takıma katkı sağlayacak gibi. İnşallah temennimiz istenilen ve bu kadar transferlerden sonra tabiî ki de play off. Beklentilerimiz bu yolda. Başarılar Büyükşehir Gaziantep diyor ve sabırla alacağı başarılı sonuçları bekliyoruz.

GALİBİYET SERİSİNE DEVAM

Gaziantep basketbol haftalardır hem Avrupa arenasında hem de ligde doludizgin yoluna devam ediyor. Başarıların devamını diliyor ve emeği geçenleri kutluyorum. Yalnız bu başarının karşılığı bu olmamalı. Taraftarlarımızdan ricam biraz daha duyarlı olup salonda tam destek vermelerini rica ediyoruz.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz