Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Teşekkürler

Öncelikle sayın bakanım Büyükşehir Belediye Başkanım Fatma Şahin’e diğer teşekkür ise Gaziantep Spor Kulüp Başkanı Sayın İbrahim Kızıl beyefendiye .

 

Yıllardır kanayan bir yara idi kâmil ocak stadyumu zemini hep dile getiriyorduk ki ama kimse taşın altına elini koymuyordu hem bizlerin yereldeki basın arkadaşlarımızın hem de gelen misafir takım teknik heyetlerini serdedişleri kendi hocalarımızın isyanı sonuca uzman bir ekip çağırılması ve iki kulübü çalışanlarında katkıları ile çalışma başladı biraz geçte olsa zararın neresinden dönerseniz o kardır.

 

 

Öncelikle Sayın Bakanım, Büyükşehir Belediye Başkanım Fatma Şahin hanım efendiye ilk adımı atmasından dolayı sonsuz teşekkürler. Bir bayan olarak Gaziantepspor kulübü başkanını ziyaret  etmesi güzel bir gelişmeydi. Arkasından futbolcuların birlikte yemek organizasyonu, akabinde sayın Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl ve yöneticilerini Büyükşehir Belediye Başkanını ve Kulüp Başkanı Osman Toprak ziyaretleri ilerisi için güzel bir gelişme idi. Umarım bu şehre yakışır güzel birliktelikler olur ve Gaziantep şehrine yakışır gelişmeleri görürüz.

 

Bu hafta milli maç arası nedeni ile lige verilen arayı takımlarımız Gaziantepspor kendi tesislerinde U21 takımı ile diğer temsilcimiz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ise deplasmanda Mersin İdman Yurdu’na konuk oldu ve müsabaka 0-0 beraber sonuçlandı .

 

Tebrikler

 

Büyükşehir Engelli Basketbol takımızın İskenderun da katılmış olduğu turnuvada şampiyon olarak şehrimize dönmesi lig başlamadan önce iyi bir moral oldu. Emeği geçen tüm yönetim teknik heyet ve sporcu kardeşlerimi kutluyorum.

 

Basketbol

 

Temsilcimiz Royal Gaziantep yeni sezonun hayırlı olmasını diliyor bu uzun maratonda yolları açık olsun. Bize yine güzel galibiyetler armağan edip mutlu edeceklerdir.


Sezonun ilk müsabakasında ise kendisi gibi ligin güçlü ekiplerinden Darüşafaka Doğuş basketbol temsilcisi ile müsabakasını sonuna kadar başa baş bir oyun sergileyen ve az hata yapanın kazanacağı müsabakayı rakip takım kazanmış olmasına karşın iyi mücadelemiz ileriki haftalar için bir umut olmuştur.

Teşekkürler

 

 

Tv27’nin yorumculuk, Telgraf ailesinin de bana köşe yazısı yazma şansı verdikleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Buradan gördüğümüz bildiğimiz yorumları sizlerle paylaşma şansı verip ve sizlerinde hep telefonla arayarak hem de sanaldan takip edip katıldığımı öğrenen beni seven takip edip desteklerini esirgemeyen tüm güzel eş dostlara sonsuz teşekkürler saygılar…

 

Son olarak Milli Takımımızı almış olduğu Çek Cumhuriyeti galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Aynı gün Ankara’da yaşanan terör olaylarını kınıyor ve ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum.   

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz