Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Sıkıntı büyüdü

Süper Lig’de 23 hafta geride kalırken düşme hattında bulunan takımımız haftalardır kazanamayan Bursaspor’a konuk oldu. Maça hakem Barış Şimşek kararları damga vurdu. Bir şehrin kaderi ile oynandı.

Bu kararlardan sonra başkan serdedişte bulunsalar da atı alan Üsküdar’ı geçti. Biz haftalardır yazdık söyledik konuştuk. Ama hiç dikkate alan olmadı. 11 maç oynanacak çok zor maçlar var. Yazmak konuşmak istemiyorum ama maalesef düşüyoruz. Kalan 11 maç hayati maçlar. Umarım bu maçlardan alınacak skorlar bizi mutlu edecek skorlar olur…

Bir diğer temsilcimiz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, yeni hocası Oğuz Çetin ile çıktığı ikinci maçını da kaybetti. Sıkıntı orada da iyice büyüdü.

Bir türlü sıkıntılardan kurtulamayan, istikraları yakalayamayan bir görüntü çizen Büyükşehir hoca konusunda da istediğini bulamadı. Gelen isimlerin başarısız olmaları ve takım içerisinde de olumsuzluklara yol açtı. Gelen gideni arattı. Bülent Bölükbaşı başarılı idi. Bu kadar transfer bu kadar gelen hoca, futbolcu ve onca harcanan paralar olmadı. Biraz daha sabırlı ve mantıklı seçimler yapılsa idi daha iyi konumda olunabilirdi.

Bu hafta ligin en zor maçına gidecek olan Büyükşehir, Samsunspor ile 6 puan değerinde bir maça çıkacak. Akabinde içeride oynanacak olan Denizli, Bolu müsabakalarında alınacak puanlar tekrar üst sıralara tırmanmak için şans. İnşallah bu şansları iyi kullanırız ve korkulu rüya görmeyiz.

Bu hafta tek teselli basketbol maçında yaşandı. Temsilcimiz seriye devam etti. Tüm yönetici, basketbolcu ve teknik heyeti kutluyorum. Kalan haftalar içinde başarılar diliyorum.

 

 

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz