Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

PAŞA'DAN RÖVANŞI ALDIK

Gaziantepspor ligin ilk yarısında kendi evinde mağlup olduğu rakibinden rövanşı aldı

 

İlk yarıdaki çıkışını devam ettiren kırmızı siyahlı ekibimiz rakibini golcüsünün son saniyede attığı golle yendi…

 

 

İkinci yarıya eski sporcuları Hürriyet, Koray ve İlhan Parlak’ı transfer ederek ikinci yarıya başlayan Gaziantepspor mağlup duruma düşmesine rağmen son saniyelerde golcüsünün ayağından bulduğu gol ile rövanşı aldı..

 

Maddi sıkıntılar ile boğuşan gün gittikçe imkânların azaldığı yerde haftalardır maaş maç başı almayan yalnızca prim alan çıkış yaparak yüreklerin ortaya koyan teknik ekip ve sporcuları masör malzemecisini yürekten kutluyorum.

 

 

Ligin ikinci yarısının daha zor geçeceği ve telafisi olmayan müsabakalar oynanacağı için alınan her puanlar çok önemli. Bu hafta kendi evimizde oynayacağımız Bursaspor müsabakası da çok önemli. Şehrin önde gelenleri ve sporseverlerin takımımıza destek çıkması lazım ki bu takım Gaziantep’in takımı. Gaziantep’den başka Gaziantep yok……
 

 

Bayram Bektaş çare olamıyor

 

Klasik Büyükşehir Belediyespor inişli çıkışlı bir grafik çizen ve hemen hemen her sene aynı senaryoyu yaşayan Büyükşehir Belediyespor yıllardır daha az bütçe ile de bu puanları alıyor ve aynı sonuçları yaşıyordu .

 

PTT 1. Lig’in en kötü sezonunu yaşayan takımların arasında bu sene acabamı diye düşünüyordum. Bir önceki sezon yaşlı pahalı ve ununu elemiş eleğini asmış sporcular getiren yönetim ve teknik heyetler bu sene sanki biraz ders çıkarmışlar diyorduk ki bir hoca değişikliği ve yapılan yanlışlar şu ana kadar yapılan hoca ve futbolcu transferleri, bu kadar para harcanmadan da puan sıralamasındaki yerimiz aynı olabilirdi.

 

Balıkesir müsabakasına gelince. 1-0 başlamanın avantajını kullanamadık. Golden sonra rakip Balıkesir daha çok topla oynaması ve baskı kurması ve Serkan Yanık’ın hatası 2.ci golde de yine Serkan Yanık’ın rakibini boş bırakması gole engel olmayınca, Ufuk Budak’ın kırmızı kartı on kişi kalmanın sıkıntısını yaşayan Büyükşehirspor orta alanda boşluklar oluşunca rakip Balıkesir istediği 3 puanı alıp gitti. 

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz