Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Mutluluk yaşadık

Yaralı Aslan’ı Kamil Ocak’tan çıkartmayan Gaziantepspor, herkese bu hafta çok güzel bir mutluluk yaşattı.

İnişli çıkışlı bir grafik çizen Gaziantepspor son haftaların ve Avrupa’dan elenen Galatasaray’ı net skor ile yenmenin sevincini yaşıyor.


Müsabakaya her iki takımda eksikleri ile başladı. İlk dakikalarda gelen gol ve her zamanki gibi kalesinde devleşen Karcemaskes vardı. O kalesinde güven verdikçe diğer sporcularımızda bu güzel günde güzel seyirciye galibiyeti taçlandırdı.

 

Maç için çok konuşacak bir şey yok. Eleştirilecek farklı şeyler var ama şuan galibiyeti tadını çıkmak en güzeli. Kötü günleri, kötü olumsuzlukları sonraya bırakalım diyor ve Galatasaray’ı yenmenin tadını ve zevkini çıkarıyorum. Sizlerde keyfini çıkarın, güzel günler hep ülkemiz ve milletimizin olsun


TEBRİKLER BÜYÜKŞEHİR

 

Tüm olumsuzluklara rağmen hakem hatalarına karşı mücadele eden Büyükşehir Belediyespor, her zaman Karşıyaka ile oynanan müsabakalarda üstün olmuştu. Genel olarak skor üstünlüğü bulanan Büyükşehir yine mağlup olmadan 1 puan alarak şehre döndü ve beraberliklerin haftasında çokta kayıp olmadı. Bu haftaya daha umutlu bakmaya devam etti. Bu haftaki rakip son haftalarda teknik direktör değişikliğinden sonra çıkış yapan Samsunspor.

İnşallah bu hafta kendi evimizde Samsun maçını kazanarak üst sıralara yükseliriz.

 

AVRUPALI ROYALDAN TARİHİ GALİBİYET!

Dört sezondur yenemediğimiz Banvit’i 20 sayı gibi bir farktan gelerek yenerek güzel bir galibiyet alan Gaziantep Royal Halı’yı tebrik ediyor ve bugün oynayacakları Avrupa maçında başarılar diliyorum…


Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz