Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

KISIK ATEŞ'TE 15 DAKİKA

İnsanın aklına herşey geliyor kardeşim,
Böyle futbol oynarsan son 3 takım arasında kalma psikolojisine balıklama dalarsın ve kurtulman çokta zor olur hani.
Hedef maç olarak, kurtuluş maçı olarak, 31 puana gelip psikolojik olarak rahatlayacağımız maç olarak baktığımız Akhisar Gençlik maçında, gençlikliğin dinamizmine ilk 75 dakikada öyle boyun eğdik ki taraftarların içinde ağlayanlar gördüm inanın.
Oynanan futbol için ilk 75 dakikayı ayırmak lazım kendi adımıza. Buna keza Akhisar'ı da övmek lazım inançlarından dolayı. Bülent hoca maç sonunda destek olun diyor neye hocam neye destek olmalıyız sence?
Sizin takım kadrosunda yaptığınız anlaşılmaz dizilime mi? Yoksa saha sürdüklerinizin ruhsuzluğuna mı? Para yok diyorsunuz her galibiyet 900 Bin TL. Kazan al kazan al...! Ben mi çıkıp oynamalıyım? Oynuyor görünüyorlar uyduruk da olsa;
Ama anlaşılmaz bir sistem var sahada!!! Madem bu kadar futbol oynayabiliyoruz yani şu son 15 dakikadaki oyundan bahsediyorum neden 75 dakika bekledik...?
"Eleştiri tabiki olacak ama şu zor dönemi geçelim diyorsunuz" haklısınız da evinizdeki Akhisar maçını da alamayacaksanız hangi maçı alacaksınız veya hangi maça destek istemektesiniz.?
Şimdi bu takım Ordu’ya da yenilirse lig de kalması mucizeye kalacak!!!!
Doğru mu?
Bence doğru psikolojik olarak çökeceğiz zira.
Eeeee nasıl bir şey yapıp bu takımı yukarıya taşıyacaksınız? Hadi biz eleştirmedik, taraftar protesto etmedi, ya sahadakiler ne yapacak onlarda bunun karşılığını verecek mi?
Sanmıyorum hocam onlar yemek yeme derdinde değil başka dertleri var bence.
Söyleyin de çözelim hocam "karanlıkta göz kırpmakla olmaz" der antepliler bir vecizlerinde...
Dertleri yemek yapmak olsaydı eğer; yemek yapmak için çabalarlardı sahada böyle KISIK ATEŞ'TE 15 DAKİKA ile bize yemek yapıyormuş süsü vermezlerdi.
Değil mi????

Not: Yazarımızın 12 Mart 2013 FANATİK GAZİANTEP eki köşe yazısıdır...

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz