Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

KALEDE KARÇE PUANLAR CEPTE

Geçen hafta Konya’daki etli ekmek midemize oturmuş, hiç yoktan karnımız hamurlansın diye beklerken hesabı da biz ödeyip dönmüştük evimize. Mersin ise Trabzon karşısında adeta "hamsili tantuni "yapıp üzerine de tatlı niyetine "cezerye "ekleyip havaya girmişti.

 


Cumartesi gecesi maç başlamadan da yukardaki sebeplerden Ötürü de "surviör adasında aç kalmış gönüllüler ile tıka basa doymuş ünlüler" havası vardı iki takım arasında.

 


Yedek kulübelerinde futbol kariyeri üst seviyede bir Bülent Korkmaz ve sade bir futbolculuk yaşantısı olan mutlu topçu birbirlerine diş biliyorlardı içten içe.

 

Maç başlamıştı başlamasına ya oynanan futbol bizi elimizdeki akıllı telefonlara yönlendirilmişti. Hani saha da bir şey yoktu ya belki sosyal medyada daha eğlenceli şeyler bulabilir miyiz hevesiydi bizimkisi.

 

Devre olduğunu sağımda solumda oturanların kıpırdanmalarından anladım. Biraz çay biraz geyikle geçen 15 dakika sonunda oturduk yerlerimize hani hiç olmazsa gözümüz yeşillik görsün hesabı.
Oda ne? Soldan bir top ,hop hop altın top . Al sana gol. Larson son tahlilde yaktı zülfikar'ı eyledi harap, gidin Bülent’e haber verin olsun muhattap.

 

Sonrası bildiğiniz gibi 48 de gol 95 e kadar kahır.

 

Altın eldiven Karçe.! Allah razı olsun senden sen olmasan biz yeminle 3-5 yıldır PTT de mektup yazıyorduk birilerine. Maç sonu Bülent hocanın o kariyerli ve geçen haftadan kalan mağrur komutan edası gitmiş. Yerine süt dökmüş kedi yumuşaklığında bir ses tonu gelmişti.

 

Sordum hocam "geçen hafta böyleyken böyleydi bu hafta ne oldu acep diye" cevap verdi KARÇE diye.

 

Yani hocam dedim harbiden bu mudur sizce? Evet canım dedi evet KARÇE..

 

İyi haftalar.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz