Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

İntikam değil ah almak

Rahmetli dedem derdi ki "düşmandan ihanet parayla"alınır, yani mecaz'ı meal edersek rakipten "ah" güçle kuvvetle alınır.
Hikmet Karaman’ın SÜPER gördüğü takımı Bursaspor kardeş kulübümüz ama hocası bizi bırakıp kaçarak...! Ayıpların büyüğünü yaptı. Haa kendisine sorarsanız yönetim haksız, futbolcu haksız, taraftar haksız. Kendisi haklı.
Bize sorarsanız biz haklıyız. Fakat ne olursa olsun sonuçta mağdur olan GAZİANTEPSPOR.
Ligin gediklisi olan her fırsatta MARKA dediğimiz takımımızın küme düşme tehlikesi ile burun buruna bırakılması affedilir bir şey değil.
Daha önce sağa sola haber salıp beni alın demeleri kulağımıza gelen sayın hocam baktı ki olacak gibi değil allem ve de kullem ederek kapağı Bursaspor’a attı.
Neyse Bülent Uygun’un gelişi ile son iki maçta 4 puan alan Gaziantepspor üzerindeki yükü ve korkuyu atmak için önemli bir yol aldığını söyleyebilirim. Geriye kalan 12 haftada 4 galibiyet daha alırsak kefeni yırttık diyebiliriz. Ancak bu maçın başka bir önemi var bizi yüz üstü bırakan Hikmet hocanın takımını bizde ters yüz etmeliyiz.
Bunu da yaparken intikam mantığı ile değil kimin daha büyük olduğunu kanıtlamak.
Hem de bunu hem futbolcu hem taraftar hem de yönetim bazında başarmak.
Hoca takımı çok iyi tanıyor diye yorumlar var medyamızda.
Hoca bu takımı tanısaydı bırakıp gitmezdi zaten. Boş verin geçin bunları siz bugün sahaya iyi bakın o tanıyorum dediği futbolcu kardeşlerimiz Hikmet hocaya öyle bir ders verecek ki görecek karamanın koyununu.
Zira insanlar onurları ve gururları için yaşarlar ve Allaha şükür takımımız da bir tane bile onursuz insan yok işte o yüzden;
Ben galibiyetten o kadar eminim ki sizde rahat olun diye yazıyorum bu satırları.
Öyle ya dedemim de dediği gibi düşmandan ihanet para ile alınır.
Göreceksiniz.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz