Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Hazırlık maçları ölçü değil

Her iki temsilcimizde milli maç için verilen arayı boş geçirmeyerek Gaziantepspor Beşiktaş ile İstanbul da Büyükşehir Gaziantepspor ise alışılmış olan Mersin İdman yurdu ile oynadı. Ya onlar bizi misafir ediyor ya biz onları ve bu kez biz Mersine moral olduk.

Beşiktaş yeni transferlerini taraftarlarının önüne çıkararak şov yaptı. Gaziantepspor için iyi bir hazırlık gibi görünse de biz piyon olduk. Beşiktaş bizle oynadı diğer taraftan da oynamayan az oynayanları görme açısından iyi bir hazırlık oldu diyelim. Bu maçtan skordan ders çıkaralım. Çünkü önümüzde güney derbisi var. O bizim açımızdan daha önemli yapılan transferlerin de takıma katılması ile daha iyi bir Gaziantepspor izlemek ve seyretmek istiyoruz.

Büyükşehir Gaziantepspor ise son üç sezondur ya Mersin’e ya da Gaziantep’e misafir olduğu veya misafir etiği Mersin İdman Yurdu’na mağlup oldu. Lige kötü başlayan iyi sonuçlar alamayan Mersin tek golle galip gelerek moral buldu. Müsabaka genelince ilk on bir şansı bulamayan veya az oynayan sporculara ağırlık veren Bülent hoca diğer sporcularını dinlendirdi ve bu futbolcularında ne kadar katı yapabilecekleri görmek istedi. Milli arayı boş geçmemiş oldu. Burada tabi skorlardan çok bizlerin neler yaptığı ve yapacakları. Umarım her iki temsilcilerimizde lige verilen bu aradan sonra lige tam anlamı ile hazır olurlar ve özlenen skorlar maçlar seyrederiz. Her zaman ki tezimiz kazan Gaziantep olsun diyor saygılar iyi bayramlar

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz