Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Haydi, Gaziantep

Sayın vali, belediye başkanlarım, iş adamları sivil kuruluşlar, esnaf, tatlıcı, otelci yani bu şehirde ekmek yiyen herkes şapkasını önüne alsın ve tekrar düşünsün 1.yıl süper lig takımlarını özlemle hasretle TV lerden izledik.

Elimize gelen bu fırsatı değerlendirelim ve dolu dolu tribünler önünde bize lazım olan skoru alalım ve Bolu, ya avantajlı gidelim adımızı Bursa daki finale yazdıralım ve tekrar özlediğimiz arzuladığımız lige dönelim.

Spor Toto birinci ligde sezon tamamlanmasına rağmen Play Off finalleri devam ederken, Gazi şehir Gaziantep ise dört takım arasına ismini yazdırmayı başardı.

Gaziantep şehri süper lig olmadan aslan düşünülemez. Futbol tarihinde adını alın harflerle yazdıran ve Türk futboluna sayısız yıldızlar yetiştiren Gaziantep, ayağına gelen şansı Play Off finallerinde şampiyon olarak değerlendirmek istiyor.

Gaziantepli futbol severlerin davalarına sahip çıkma günü geldi. Bu hafta sadece Gazi şehir Gaziantep Futbol Kulübünün maç haftası değil, Gaziantep şehrinin adını süper lige yazdırma haftası olacak.

Bu nedenle tüm futbol severlerin Cuma gün akşam Kalyon Stadyumunda yerini alarak takıma sonuna kadar destek vermesi gerekiyor.

Gaziantep’i yeniden süper ligde görmek isteyen futbol severlere Cuma günü akşam önemli bir görev düşüyor. Kalyon stadyumunda oynanacak maçta tribünleri doldurup doksan dakika boyunca destek vermek ve Gazi şehir Gaziantep’in şampiyonluk hikâyesine ortak olmak istiyorsanız hiç durmayın biletinizi bugünden alın ve Bolu spor karşısında takımınızın gücüne güç katın.

Gaziantep asla süper lig siz olmaz diyorsan haydi o zaman kalan üç maçlık zorlu sınavda yerini al ve şampiyon Gazi şehir Gaziantep adını birlikte yazdırın.

Gazi şehir Gaziantep artık geri dönülmez yolun sonuna geldi ve şampiyonluğa çıkacak yolda sadece üç adım kaldı. Sezon başından bu yana inanılmaz mücadele veren ve Play Off finallerine katılmayı hak kazanan Kırmızı – Siyahlı temsilcimiz taraftarlarıyla çok daha güçlü oluyor.

Tribünlerden aldıkları destekle her zaman daha iyi seviyeye gelen kırmızı – siyahlı futbolcular, Cuma günü akşam Kalyon stadyumunda oynayacakları Play Off yarı final ilk maçında dolu tribünler önünde bu zor mücadeleyi oynayıp galip gelmek istiyorlar.

Yönetimin sporcuların personelin bu yolda emek veren herkesin bu mutluluğu devam etsin ..

Özellikle bir iki araçla şehrin her yerini gezecek ve maçın olduğunu anımsatacak anonslar ile yapması insanların dikkatini çekmesi iyi olur çünkü hala şehir uyuyor ve neler kazanacağımızı neler kayıp edeceğimizi anlamaları gerek .

Özellikle kırsal kesimler bilgilendirilmeli ve paso lig kartı olmayanları yönlendirilmeli iyi organize olunursa sonra ah vah çekmeyiz son pişmanlık fayda etmez HAYDİ GAZİANTEP HAYDİ GÜNEYDOĞU ŞEHRİNE TAKIMINA SAHİB ÇIK ÇIKKİ PİŞMAN OLMA 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz