Yalçın Bozdemir

Yalçın Bozdemir

Gözümüzün nuru Gaziantepspor

Gaziantepli bir futbolsever olarak biliyorum ki, hepimizin gözleri Gaziantepspor’u arıyor.

O müthiş Gaziantepspor’u... Juluo Sezar’lı, Cenk Tosun’lu, Olcan Adın’lı süper kadroyu arıyor. Yine eskisi gibi futboluyla bizleri büyüleyen, Süper Ligde bulunduğu sürede 4 büyüklere kök söktüren, siyahı ve kırmızısıyla bizleri kendisine aşık eden şahinleri arıyor.

Haftasonunu iple çekmemizi sağlayan futbolu arıyor. Futbolculuğu kadar samimiyetiyle gönüllerimizde taht kuran İsmail Sosa’yı, İvelin Popov’u ve diğerlerini  arıyor. O eski türübün coşkusunu arıyor.

Gözlerimiz arıyor, biz arıyoruz. Çünkü biz renklerine gönül verdiğimiz, canımızdan çok sevdiğimiz, gözümüzün nuru  Gaziantepspor’u çok özlüyoruz. Yıllarını Süper Lige vermiş çınarımızın Süper Ligdeki eksikliğini hissediyoruz.

Yok be Gaziantep... Süper Ligin sensiz tadı tuzu yok. O futbol heyacanı, haftasonunu iple çeken taraftar heyecanı yok bizde.  Sen gittin, sana gönül verenleri de götürdün. Sen yoksun bizler de yokuz Gaziantep.

Bugünlerde çok zor  durumdayız.  2.ligdeyiz.  İflasın eşiğindeyiz.  Evet bunların hepsi acı birer gerçek. Biliyoruz... Ama hiçbirimizde sevgin iflas etmedi Antep.  Biz bu kötü günleri atlatacağımıza inanıyoruz.

El birliğiyle bu takımı o şaşalı günlere,  Avrupa kupalarında oynadığımız günlere getireceğimizi biliyoruz. Antep buraya üçlü çektir tayfaya diyeceğimiz günlere ulaşacağımızı biliyoruz.  Sadece biraz destek ve biraz zamana ihtiyacımız var.

Tüm bunlar için zengin işadamlarımızın desteğine, oyuncuların özverisine, taraftarın sadakatine ihtiyacımız var.  Aile bütünlüğünü yeniden kurmaya ihtiyacımız var.

Seni Süper Ligde görmeyi özledik Antep.  Hani şair diyor ya; Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen.  Bizlerde seni arıyoruz.  Hadi çıkta gel...

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz