Gülşah SERT

Gülşah SERT

DÜNYANIN EN KOLAY KANDIRILAN ADAMI

Görünen o ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dünyanın en kolay kandırılan adamı.

 

 

Kim ne derse inanıyor. İnanmayı bırak, devletin bütün imkânlarını bu kandırıkçıların önüne seriyor.

 

 

Dünün cemaati, bugünün Paralel’i ve FETÖ’sü, Fetullah Gülen ve ekibi Cumhurbaşkanımızı öyle bir kandırıyor ki... Bizim kanmış cumhurbaşkanımız bu azılı kandırıkçılara ne isterlerse veriyor.

 

Öyle bir kanıyor ki, bunların uyduruk delilleri ve iddialarıyla koskoca, şanlı bir ordunun neredeyse bütün generallerinin hapse atılmasına “Ben bu davaların savcısıyım” diyerek sınırsız destek veriyor. Sonra PKK... Cumhurbaşkanımızı kandırıyor... Bizimki çözüm sürecinin peşine düşüyor. Bu arada PKK memleketin altına dinamit döşüyor. Şehirlerimize silah stokluyor.

 

 

Sonra Esed! Cumhurbaşkanımızı öyle bir kandırıyor ki, bizimki ESED’i ESAD zannediyor. Sınırları açıyor. Ailecek görüşüyor. Sonra kandırıldığını anlıyor... Meğer bizimkinin ESAD zannettiği kişi ESED’miş... Detayları biliyorsunuz.

 

Daha kimler nasıl kandırdı cumhurbaşkanımızı bilmiyoruz. Ama bu üç büyük kandırık olayı ülkemizi ve hayatımızı cehenneme çevirmeye yetiyor.

 

 

Dediğimiz gibi, bizim cumhurbaşkanı dünyanın en kolay kandırılan adamı. Şimdi de birileri kendisini “Siz Başkan olacaksınız” diye kandırıyor. Bu uğurda memleketin kendisine destek veren yüzde ellisi de dâhil bu güne kadarki bütün kazanımlarını kaybettiğinden haberi bile yok.

 

 

Çünkü asıl kandırıkçılar cumhurbaşkanının en yakınında.

 

Birileri Sayın Erdoğan’ı kandırırken O’nu uyarmayanlar, gerçekleri saklayanlar, O’na danışmanlık yapanlar... Kabak gibi gerçekler dururken ona masal anlatanlar...

 

Özellikle istihbarattan başlamak üzere Cumhurbaşkanı bütün ekibini değiştirmelidir.

 

Çünkü Cumhurbaşkanı kandırıldıkça ülke kaybediyor...

 

 

Halk kaybediyor. Bu halk her şeyin en iyisini hak ediyor. Özellikle de önüne gelenin kandırmadığı, cin gibi, gözü açık bir cumhurbaşkanını hak ediyor.

 

 

Dediğim gibi, Sayın Tayyip Erdoğan “Dünyanın en kolay kanan devlet adamı” olarak anılmak istemiyorsa, birisi kendisini kandırmaya kalktığında, gerçekleri korkmadan ve ısrarla söyleyebilecek GERÇEK bir ekiple çalışmalı. Kendisi her kandığında BRAVO diyen şakşakçılarla değil.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz