Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Daha Neyi Bekliyorsunuz?

Gaziantepspor için artık bir yorum yazmak durum değerlendirmesi yapmak gerçekten çok zor.

Maçtan önce alınacak bir galibiyetin neleri beraberinde getireceğini ekranları başına izleyen herkes tahmin ediyor ve bir mucize bekliyordu.

Bu kadar kötü oynayan ve sadece iki pozisyona giren ev sahibi takım maç kazanmak adına hiçbir varlık gösteremeyen son dakikalar da yakaladığı pozisyonları da cömertçe harcayınca veya becerisizlik olunca rakipte akıllı paslarla oyunu maçtan sonuna kadar üstün bir oyun ile kazanmasını bildi.  Bizi tamamen ateşe attı.

Son dakikalar da net pozisyonlar cömertçe harcandı ve tıpkı bizler gibi Bülent Uygun ’da sadece izlemekle yetindi.


Bu saatten sonra yönetime yapılan küfür, kötü söz bence hem taraftara hem de kulübe zarar verir. Lütfen biraz sağduyulu olalım ve takımımızı destekliyebildiğimiz kadar destekleyelim, sonucunu da bekleyip görelim.

Yarın bir gün bu takım düştüğünde burada ne Bülent Uygun kalır ne de başkası. Yine kulüp taraftara kalır bizlere kalır.
Olan yağmur, çamur demeden bu takımın peşinden koşan taraftara olacak..

Forvetsiz 1 puan iyi puan

 Büyükşehir Belediyespor zorlu Samsun deplasmanından 1 puan alma başarısını gösterdi.

 Kendi sahasında oldukça başarılı olan Samsunspor’a fazla pozisyon vermeden mücadele eden temsilcimiz rakibe  karşı forvetsiz oynayan ve müsabakanın gelenide savunma ağırlıklı oynayan  ve öncelikle gol yemeyeyim 1 puan alayım hesaplarındaydı. Yakalarsam atar 3 puan alırım diye düşündü Oğuz hoca. Müsabakanın sonlarına doğru ilk yapması gerekeni yapan Oğuz hoca daha önce almış olsaydı Uche Kalu’yu rakibe daha zor anlar yaşatırdı belki… İstediği 3 puanı daha rahat alırdı ama yine de rakibine mağlup olmamak ve iyi mücadele eden ekibi kutlamak lazım.

 Şimdi içeride oynanacak olan Denizli, Boluspor müsabakalarından alınacak olan puan veya puanlar alarak ileriki haftalarda korkulu rüya görmemek için iyi konsantre olmak lazım.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz