Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

ÇOK GEÇ OLMADAN

Lig de yarış kızışmaya devam ediyor.

Alttakiler can havli ile direniyor, üstekiler Avrupa hayali ile saldırıyor, bizim gibi arafta kalanlarda idare ediyor.

 

Pazar günü AKHİSAR karşısında galibiyet için çıktığımızı düşünüyordum. Öyle ya 26 puan dediğin şey eğer üzerine eklenmezse , 3 haftada  seni o operatörden diğerine numara taşırcasına düşme hattına sokar.

 

Takımın en önemli adamlarından Karçemarskas galibiyet düşüncemizi yeni dökülmüş betona 15 gün su verilmişçesine pekiştirmişti.

 

Sahaya baktığımızda ise bizim düşüncemiz ile futbolcuların düşüncesi arasında ağrı dağı kadar fark olduğunu gördük. Hatta o Ağrı dağının eteğinde bir sürü de uçan güvencin vardı sessiz ve derinden uçan.

 

İlk yarıda Habip’in ofsayttan dürttüğü top ile vurduğu kafa dışında kaleci Lukac’ı zorlayacak bir pozisyon yoktu. Lukac utanmasa üşümeyim diye yedek kulübesinden battaniye isteyecekti.

 

Devre arasında konuştuğumuz tek şey orta sahamızın olmayışı idi. Abdulkadir elinden geleni yaptı ancak Mutlu hoca bal yapmayan arı Chibuke yerine onu oyundan alıp yerine forveti çiftlemek adına futbol oynamamaktan MAT laşmış İlhan PARLAK’ı oyuna aldı.

 

Amaç gol bulmaktı. Topu taşıyan adam olmazsa golü kimle atacaktık merak ettim. Zaten bu merakım karşılıksız kalmadı golü bulamadık. Bir Erdem’in direkten dönen topu. O kadar kadı kızında da olur .

 

Defanstaki Desire hırslı ve istekliydi. Ancak kontrolsüz güç değildir hesabı kendi kendini sakatladı.
Putsilla’ya güveniyorum da ah şu maç eksiği olmasa.

 

Birde üzerine takımın yarsısı dediğimiz Karçe’nin Beşiktaş maçındaki Alperen’e nazire yaparak topu elinden kaçırması işin iyice tadını kaçırdı.

 

Evet kendi evimizde bir mağlubiyet daha. Şimdi arka arkaya zorlu maçlara çıkacağız. Önce Kayseri deplasmanı arkasından Galatasaray maçı ve Osmanlı …

 

Gelin yol yakınken bu işi biraz daha ciddi tutup bir an önce 34-35 puan seviyelerine taşıyalım kendimizi ve lütfen futbolcunun ismine göre değil takıma kattıkları ile değerlendirelim ilk 11’i.

 

Yoksa çok geç olabilir.?

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz