Mustafa DOĞAN

Mustafa DOĞAN

Çocuklarımıza miras: Kırmızı-Siyah!

Gaziantepspor eski ruhunu yakalıyor. Oynan futbol, taraftar desteği ve kamuoyunun takdiri derken takımda iyi şeyler oluyor gerçekten. Kim ne derse desin bu takım eğer sezon sonuna kadar bu oyunla devam ederse yenemeyeceği takım yok. Özellikle taraftarın yeniden maçlara gelmesi gelecek adına umut veriyor. Her ne kadarda tam anlamıyla da dolmasa tribünler, gerçekten inan, takıma gönül veren taraftarların doldurması çok önemli. Bu sezon Gaziantepspor’un evinde oynadığı neredeyse tüm maçlarını takip ettim. Geçen sezon sıkılarak takip ettiğim maçları bu sezon heyecanla takip etmek bizleri de mutlu ediyor.

Bursaspor maçıyla taraftarının desteğini arkasına alarak güzel oyunuyla maçı kazanmayı bilen Gaziantepspor, yeni stadında da umarım bu oyununu devam ettirir. Taraftarın sabırsızlıkla beklediği Gaziantep Arena, Kayserispor maçına yetiştirilmek için teknik ekibin çalışmaları hızlandı. Yeni statta en çok görev taraftara düşüyor. Gaziantepspor’da orada ilk defa maça çıkıyor onlar içinde deplasman olacak. Her zaman için yeni statlarda ilk maçlar zordur. Her takım yeni bir başlangıç için galibiyetle ve dolu bir tribünle çıkmak ister yeni yuvasına. Tarihe geçmek için savaşan bir takım olsun istiyor taraftar. İlk golü atan oyuncu Gaziantepspor’un tarihinde asla silinmeyecektir. Sadece bir oyuncu değil takım olarak efsane olmalı. Bütün oyuncular son haftalarda oynadığı oyunu sürdürerek bir galibiyet daha alırsa gelecek haftalar için umut verecektir.

Gaziantepspor Kulübü, Gaziantepspor Taraftarlar Derneği ve Belediyeler başta olmak üzere tüm taraftar yeni stadın açılışı için çalışıyor. Bu stat Gaziantep için çok önemli. Yarınlar için şehir için ülke için çok önemli. Öyle sıradan bir stat olarak görülmemeli. Yeni tarihlerin yazılacağı, yeni zaferlerin kazanılacağı bu stadı gelin boş bırakmayın. Erteleyin işlerinizi, bırakın telaşınızı. Tarihe tanıklık etmek için, kent için elinizi taşın altına koyun. Yeni Roma zaferlerine gelin birlikte şahit olalım. Fanatik olmayabilirsiniz yada futbolu sevmeyebilirsiniz ama bu daha çok bir memleket meselesi. Avrupa’ya oynayan hatta şampiyonluğa oynayan bir takımın oluşumunda sizin de katkınız olsun. Marka kentin marka takımını destekleyin. Çocuklarımıza miras olan Kırmızı-Siyahı övgüyle anlatmak için sende tribünde yerini al.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz