Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

Büyükşehir düşüşte

Hangi tarafın atarsa kazanacağı bir maçtı, Göztepe maçı. 

 

Saha neden galip gelmek için çıkmıyoruz?

Yenilmemeye oynuyoruz her maçta sıkıldım artık.

Futbol oynamayı isteyen bir takımız ama net pozisyonları hep kaçırıyoruz.

Göztepe’den 1 puan almak çok önemli bence. 

 

Seyircisiz maç izlenmiyor. Göztepe taraftarı 90 dakika susmadı.

 

Teknik Direktör Bayram  Bektaş maç esnasında oyuncusu Murat Yıldırım’a neden bağırdı?

 

Gökhan Sazdağı’nın tam bir futbolcu fiziği var, daha çok çalışsa transferin gözdesi olur. Alanzinho serbest vuruş çalışmalı, gol atmayı unuttu yine. Hep söylüyorum Kojic güçlü bir santrafor ama gol atması lazım. Kalecimiz  Stackhowiak Süper Ligde oynayabilecek bir kalitede.

 

Teknik Direktörümüz Bayram Bektaş’a diyeceğim var: Ligde yukarı sıraları hak eden 3-4 takımdan biri Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.

 

Umarım Bayram hoca başarılı olur ve bizlerde burada bazı söylediğimiz sözlerde yanılırız. Bizim amacımız burada üzüm yemek bağcı dövmek değil. Böyle A lisanlı elimizde Mehmet Polat gibi Bülent Bölükbaşı gibi prof olan bu takımlarda daha önce çalışmış değerli hocalarımızdan neden faydalanılmadı diye düşünüyorum? ..

 

Bu konu hakkında şuan fazla konuşmak yazmak bizlere ve takımımıza zarar vereceği için daha sonraya bırakalım diyor ve inşallah  başarı olurlar. Bizlerde Gaziantep halkıda mutlu oluruz.
Son 4 lig maçından sadece 1 puan almak düşündürücü.

 

Kamil Ocak’ın zemini alarm veriyor, ayrıca kış mevsimi kapıda.

Maçın Hakemi Süleyman Abay çok formsuzdu.

 

Göztepe ve Gaziantep Büyükşehir Belediye sporumuz play-offa kalacaklarmış gibi oynadılar.

 

Gaziantepspor Eskişehir’de şaha kalktı.

 

Cumartesi yoğun bir tempo ve önce Gaziantepspor, Royal Gaziantep ve akabinde Büyükşehir belediyespor ve orta şekerli bir hafta sonu …

 

Tabi bunların içerisinde en anlamlı ve önemli olan Gaziantepspor’un Eskişehir galibiyeti oldu. Çünkü tam anlamı ile öyle 6 puanlık değil 12 puanlık bir maçtı ve kazanan Gaziantep olunca çok mutlu olduk .

 

Müsabaka gelince…

 

İyi oyun ve sonuçta güzel olunca bizlerde zevkle yazıyoruz. Ankara, da başlayan ve Fenerbahçe maçı ile devam eden çıkış son noktada Eskişehir maçı ile taçlandı ve en azından ilerleyen haftalar için biraz kredimiz arttı. 

 

Tabi daha aşağı sıralardan işimiz bitmedi. Ayaklarımızı sağlam yere basarak bu haftaki rakibimiz son haftalarda flaş sonuçlar alan Çay kur Rizespor. Umarım futbolcu kardeşlerimiz her şeyin farkındalar. Bu maçıda kendi lehimize çevirir ve mutlu olan kazan biz olur.

 

Bu arada, bugün kupa maçında Gaziantepspor Adanaspor ile 18.30’da Kamil Ocak’ta karşı karşıya gelecek. Tüm sporseverlere duyurmuş olalım.

 

İyi haftalar…

 

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz