Vedat DİRİ

Vedat DİRİ

BU HESAPTA YOKTU

Son beş haftanın öksüzü kendi şehrinin yetimi Gaziantepspor’un almış olduğu başarısız sonuçlar “bazı yerlerde” iştah kabartmaya devam ediyordu hafta içinde…
Birileri, başka birileri ile hesaplaşırken bunu Gaziantepspor üzerinden yapıyor ve halka da bu böyle lanse ediliyordu…
Oysa haftalardır yazdığım şeyi bir kere daha hatırlatıyordum her defasında “bu takım düşerse kimseye faydası olmaz”… etmeyin diye.!!!!
Takım birlikte antrenmana başlayınca ve de Stıilic, Stankevicius ve Milevski gibi yıldızların da kalitesinden şüphem olmayınca daha geçen hafta bu takım seri galibiyetler alacak diye yazmıştım.
İşte size Karabük maçı;
ilk yarıda iki yıldızından yoksun şekilde idare ederken ikinci yarının başlamasıyla yıldızların devreye girmesi karanlık samanyolunu aydınlatan el feneri gibi oldu.
Serdar Özbayraktar’ın yıldızlaştığı maçta Milevski, Stankevicius ve Stilic ağır ağır geliyoruz ama geldiğimizde gitmemiz hiç kolay olmaz sinyalleri veriyordu.
Cenk muhammed onlara nazire yapıyor ha gayret bizi de unutmayın yanınızdayız diyorlardı.
Şimdi lig yeni başladı bizim için, Tolunay’la 5’de sıfır çeken Gaziantepspor yine Tolunay’a karşı 5 te sıfırı (1 i de desek olur) kırarak derin bir nefes aldı…
Başa dönersek İbrahim Kızıl bıraksın da Gaziantepspor ne olursa olsun kaç maç mağlup olursa olsun diye düşünen bir takım şahsiyetler –ki acaba tanımlamam yanlış oldu mu-şimdi ne yapacak bilemiyorum…
Başkan Kızıl’ı sevmeye bilirsin bizde sevmeye biliriz ya da severiz bu başka bir şey ama hesap görme yeri Gaziantepspor’ un sırtı değildir….
Anteplice de dendiği gibi “savışın gedin başğa yerde oynannnng

*********************


Birkaç cümlede hocaya;
Bülent Uygun aynen Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’yi sahiplendiği ve düze çıkarttığı zamanlardaki gibi sahipleniyor bu takımı… Nedenini çözemedim ama kendisine teşekkür etmeyi borç bilenlerdenim.
Şimdi bir kere daha söylüyorum bu takım seri galibiyetler alacak halk-taraftar takımına yeniden sahip çıkacak ve bazı hesaplar yarıda kalacak…
Harbiden yav “bu hesapta yoktu” şimdi ne atacaksınız manşetinize.?
Nereden vuracaksınız Gaziantep’in beline?
Derdiniz Kızıl başkan ya(?) her türlü eziyeti reva görürsünüz kırmızı siyahlı şahinlere……!

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz