Mustafa ÖZKEÇECİ

Mustafa ÖZKEÇECİ

Brumalı Kadayıf

Ara transferler bitti. Geldi gelecek gitti gidecek derken o yalan bu doğru derken ara transferlerde sona erdi.

Faydasız yabancılardan kurtulurken daha faydasız bir transfer yaptık. Aslında dolandırıldık resmen. Eskiden İstanbul köprüsünü saf Anadolu insanına satan Sülün Osman’ın bile aklına gelmeyen bir satış oldu bu Bruma işi.

Yanında Yigit'i verelim dediler olmadı, Yekta’yı dediler olmadı, en can alıcısı da Dany’i verelim dediler. Geldi Real Betis’i reddetti dediler. Aferim Dany’e dedik. Sonra Mancini cinlik etmeye başladı. "Stoper gelmeden Dany’i gönderemem"dedi ve Dany bir anda kıymete bindi. Kupa maçında ilk 11 de oynattı.

Ezeli rakibi Beşiktaş’ın yabancı transferi yatınca Nuri Alço’luk edip Dany’i aldılar. Ve bu hafta bize rakip olarak oynayacak.

Ama Kızıl başkan bu hafta Dany Kamil Ocak’ta olacak demişti hiç değilse bu doğru olacak.
Ha bu kadar eziyet Galatasaray’ın yabancı kontenjanını açmak için yapıldı. Bruma sözde bonus olacaktı amma neyse. Beşiktaş ölü taklidi yapıp Dany’i kaptı ve KAP’a bildirdi. Bizim işte fıkradaki gibi oldu.

Adamın biri lokantaya gitmiş kebap kaç tl abi demiş. Kebap 15 tl salata ekmek ve ayran bedava demiş. Adamda o zaman ben salata ekmek ayran alayım demiş.

Brumalı kadayıf yapmayı danydik olmadı yapamadık. Kadayıf sakata geldi.

Şimdi gelelim Cenk olayına. Türk milletinin alışık olmadığı bir transfer daha yaptık. Cenk sezon sonunda Beşiktaş’ta.  Ama bu hafta Beşiktaş Kamil Ocak’ta. Film burada kopuyor işte. Cenk için çok zor bir maç olacak. İnşallah performansını etkilemez ve gerçek profesyonelliği gösterir Türk futbolseverine.

Şimdi Dany maçta o müthiş hatalarından birini yapıp Cenk’te gol atmaz mi? Ne kadar güzel olur.
Başkan futbolun çivisi çıktı dedi. İnsallah tekerlerine batar o çivi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz