Yalçın Bozdemir

Yalçın Bozdemir

BİZLER İNANDIK SİZ DE İNANIN

Dünya Kupası sona erdi. Artık takımlar yeni sezona adapte olmaya başlayacaklar. Transfer bombaları ardı ardına gelecek gibi.

Tabi biz Gazişehir olarak transferlerimizi zaten kupa devam ederken yapmaya başlamıştık. Yeni sezona daha hazır ve daha iyi girme yolunda her şeyi erkenden halletmeye bakıyoruz.

Transferlerimizi bir an önce bitirip takımın uyum sürecini çabuk atlatmasını ve lige çok iyi bir giriş yapmayı istiyoruz.

Çok iyi ve kaliteli oyuncular getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Futbolcularımız belki isim yapmış oyuncular değil.

Ama çok istikrarlı ve çalışkan isimleri şu ana kadar transfer ettik.

Ben de dahil bir çok spor yorumcusu Gazişehrimizin bu sezon Süper Lig kalitesinde bir kadro kurduğunu söylüyor.

Tabi bu kadronun oluşmasında scout ekibi, teknik direktörümüz ve başkanımızın da birlik içerisinde hareket etmesinin çok etkisi oluyor. Hep birlikte ince eleyip sık dokuyorlar. Kısacası onların tek hedefi var Süper Lig...

Tabi bu yol çok kolay bir yol olmayacak. Özellikle geçtiğimiz sezon Süper Ligden düşen 2 köklü kulüp olan Gençlerbirliği ve Osmanlıspor kadrolarını büyük oranda korudular.

Özellikle onlarla kıyasıya bir yarış içerisinde olacağımızı düşünüyorum.

Yine diğer takımları da hafife almamak gerekiyor. Onlarda sezon başlayıncaya kadar takımlarının eksiklerini tamamlayıp Süper Lig için mücadele edecekler.

Ama bana göre biz bu ligin en iyi 3 takımından birisi olma yönündeyiz gibi geliyor. Biz inanıyoruz geçen sene kıl payı kaçan Süper Lig biletini bu sezon alacağımıza. 

Bu sezon artık bu büyük şehrin büyük takımı Süper Lig’e yükselecek. Bu şehir bunu hakediyor. Yalnız zafere çiçekli yoldan gidilmez, dikenli yoldan gidilir.

Çok yorulacağız, zorlanacağız bu sezon yine ama, en azından taraftarından, futbolcusuna kadar hepimiz inanmaya devam etmeliyiz.

Bu yolun sonunu cefa çekerek bulalım ama bu defa sefanın geldiği bir yol sonu olsun.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz