Orhan SAĞLAMCAN

Orhan SAĞLAMCAN

1 puan sevinci

Gaziantepspor bu sezon kötü başlangıç yapan bir Kasımpaşa ile deplasmanda zorlu bir maça çıktı. Karşılaşma öncesi Evans Kangwa’nın sakatlanması büyük şanssızlıktı Gaziantepspor için.

Mücadeleye her iki takımda tutuk başladı. Vasadı aşamayan taraflar sonunda birer puana razı oldular. Gaziantepspor kalecisi Itandje’nin yerinde kurtarışları ile arkadaşlarına güven vererek alınan 1 puan ve uzun süre 10 kişi daha sonra 9 kişi kalan temsilcimiz 1 puan alması sevindirdi. Alınan her puanın değeri vardır diyor ve ilerleyen haftalara daha umutla bakıyoruz.

Büyükşehir iyi yolda…

Haftalar sonra kendi evinde forvet hattına üç yabancısı ile çıkan Büyükşehir maçı ne kadar arzuladığı ve kazanmak istediğini vurguladı. İlk yarı çok etkili olmasa da her iki takımında cılız atakları zevksiz bir ilk yarı izletti. İkinci yarı 1 attığımızda 3 olur diye kendi aramızda sohbet ederken gol geldi ve maçın skoru da 3 oldu. Arka arkaya alınan galibiyetler ve alınacak olan puanlar hedefe doğru emin adımlarla gidiyoruz.

Müsabakanın sonlarına doğru Samsunspor teknik direktörü Osman Özköylü’nün tepkileri sonrasında hakem tarafından tribüne gönderilmesi ve olayların protokol tribününe yansıması maçın önüne geçti.

Samsunspor başkanına yakışmadı. Skor ne olursa olsun hocana ne olursa olsun sen bir kulüp başkanısın. Orda daha sakin daha duyarlı olmanız gerekir. Bir şehrin vekiline ve kulüp başkanına tehdit vari “Siz Samsun’a gelirseniz görürsünüz” diye öyle bir serzeniş olmaz. Biz Samsun’a gelir maçımızı oynar döneriz o kadar ….

Sayın Gençlik spor ve Spor kulüpleri protokol tribünü yol geçen hanı. Sayın kulüp yetkilileri; Protokol tribününe kot pantolon ile girilmez, eşofman ile girilmez, kabri ile girilmez, çocuk getirilmez.

Bir gün bir ceza yerseniz o zaman aklınız başınıza gelir. Sporcu aileleri için Gold A Gold B tribünleri var. Cezalı sporcular orda olmaz sonra canımız yanar. Atı alan Üsküdar’ı geçer. Bunlarla kulüp başkanı değil kulüp idarisindeki yolgeçen hanı yapan arkadaşlar uyaracaklar… Ona göre yönlendirme yapacaklar sevgili arkadaşlar.. Lütfen

Potada üzüldük

Yeniden bir yapılanma içine giren basketbol takımımız sakat sporcumuzdan yoksun olunca başa başa götürdüğü müsabakayı son saniyede bulduğu topu sayı yapsa uzatmaya gerek kalmayacaktı ama o şansı kullanmayınca müsabaka uzatmaya gitti. 2 sayı ile kayıp ettik. Takım olarak tam hazır bir görüntü veremedik ama umarım ilerleyen haftalarda alacağımız skorlarla salonda başarılı olacağız diye umut ediyorum …Saygılarımla… iyi haftalar… Şahitsiz savaşsız güzel günlere…

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz