Vizyon proje

İstikrarla İstikbale Hedef 2023 vizyon projesi kapsamında düzenlenen 'Siyasi Yetkinlik Geliştirme Eğitim Programı Sertifika Töreni ve TESKILAT 4.0 Mobil Uygulama Töreni düzenlendi.

Vizyon proje
Telgraf Haber Merkezi
9 Nisan 2021 / 21:45

İstikrarla İstikbale Hedef 2023 vizyon projesi kapsamında düzenlenen 'Siyasi Yetkinlik Geliştirme Eğitim Programı Sertifika Töreni ve TESKILAT 4.0 Mobil Uygulama Töreni düzenlendi.

Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende konuşan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, dijitalleşen dünyada, siyasetin yapılma alanının değiştiğini, miting, meydan siyasetinin yerini saha ve sosyal medya siyasetinin almaya başladığını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bu değişime uyum sağlama yolunda çalışmalar yaptıklarını belirten Yılmaz, "AK Parti, Türkiye'yi aydınlık geleceğe taşımak üzere geçmişin karanlığını aydınlatan, millete ve hizmete sevdalı bir demokrasi ve medeniyet hareketidir. AK Parti, Türkiye'yi 2023, 2053, ve 2071 hedeflerine ulaştıracak olan istikrar ve istikbalin yegane adresidir. Hazırlamış olduğumuz bu projede Gaziantep Üniversitesi iş birliğinde sahada bizlerin temsilcisi olan teşkilat mensuplarımızın bütün kademelerini kapsamlı bir eğitim programı dahilinde donanımlı hale getirmeyi hedefledik ve bu hedefimizi hamdolsun başarıyla tamamladık. Bu projemizin en önemli ayaklarından biri de Türkiye siyasetine katkı sunacağını düşündüğümüz "Teşkilat 4.0" isimli mobil uygulamamızdır. Bu uygulamayla partimizin kurulduğu günden bugüne kadar, ülkemiz ve ilçemiz için yaptığımız hizmetleri, projeleri ve aynı zamanda yeni Türkiye vizyonumuzu halkımıza somut verilerle doğru bir şekilde anlatmak en önemli görevimiz olmalıdır. Bu uygulamayı şimdiye kadar yapılan diğer çalışmalardan ayrı kılan faktör, teknolojiyi kullanarak AK Parti hükümetlerimiz, Büyükşehir ve Şehitkamil belediyelerimiz tarafından gerçekleştirilen projeleri, hizmetleri, devam eden ve planlanan yatırımları somut verileriyle sunmasıdır. İstikrarla İstikbale Hedef 2023 Vizyon Projesi ile hedefimiz Şehitkamil teşkilatı olarak güçlü Türkiye'nin kalkınma hikayesinde bir parça olmaktır” dedi.

AK Parti Milletvekili Necat Koçer, siyasette heyecanın çok önemli olduğunu ancak bir o kadar da kurumsallığın ve vizyonun çok önemli olduğunu belirterek, yapılan projelerle kurumsallıkta önemli bir noktaya geldiklerini söyledi.

Programa AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Şamil Tayyar, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ ile davetliler katıldı. Programda, eğitimini tamamlayanlara sertifika verildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz