Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi Karşılaşmalarını Canlı İzle

Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi Karşılaşmalarını Canlı İzle
Telgraf Spor Servisi
7 Nisan 2022 / 00:16

A spor kanalı, Turkuaz Medya Grubu’nun sahipliğini yaptığı bir spor kanalıdır. Kanalda genel olarak Türkiye kupası, süper lig maç özetleri yayınlanıyor. A spor kanalında maç özetlerini şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Kanal 2016’da aktif yayın hayatına başlamıştır. O zamandan bu yana başarılı şekilde yayın hayatına devam ediyor.

A spor izle kanalı, pek çok farklı program ve yorumcu ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Maçların özeti detaylı ve analiz edilerek yayınlanıyor. Bu şekilde pek çok seyirci tarafından ilgi çekiyor. Maçlar yorumlanırken tarafsız olmaya özen gösteriliyor. Böylelikle seyirci, objektif şekilde maç analizi izlemiş oluyor.

Spor Gündemi

Spor gündemi programı, haftanın yedi günü boyunca sportif yorumları ekrana getiriyor. Yaşanan gelişmeler ve değişimler ekrana geliyor. Program Setenay Cankat tarafından sunuluyor. Program hafta içleri 16.00 dan sonra hafta sonları ise 17.00 dan sonra A Spor kanalından takip edilebilir.

Bir Zamanlar Futbol

Bir zamanlar futbol programı, futbolun mazisinde yaşanan futbolculara dair olayları yeniden gündeme getiriyor. Bu formatı ile geçmişte ki futbol olaylarını seven kişilerin oldukça ilgisini çekiyor. Ayrıca sadece Türkiye futbolunun geçmişi değil, tüm dünyada meydana geçmişteki futbol olayları gündeme gelebiliyor. Dünya çapında ki futbolcularla ilgili eski konular gündeme getiriliyor. Programın sunuculuğunu Ender Bilgin yapıyor. Program hafta içi her gün 13.00’da, hafta sonları ise 14.00’da yayınlanıyor.

Son Sayfa

Son sayfa programında, haftanın yedi günü boyunca Türkiye ve dünyada yayınlanan son gelişmelerin yorumları ve değerlendirmeleri yapılıyor.

Program spor gelişmeleri ile ilgili güncel durumları ekrana taşıyor. Programın moderatörü Kerem Canbulat tarafından yapılıyor. Yorumcular olarak ise Evren Turhan, Taner Karaman ve Ender Alkan yer alıyor. Program haftanın yedi günü 22.30 saatinden sonra A Spor kanalından takip edilebilir.

A Spor Kanalının Diğer Programları

A spor kanalında pek çok spor programı dönüşümlü şekilde yayınlanıyor. En çok ilgi gören programlarından biri 90’a isimli programdır. Programda Türkiye Süper Lig maçlarında yaşanan olayların analizi yapılıyor. Programda maç skorları, sunucu ve programın konukları tarafından değerlendiriliyor. Maçta yaşanan güncel bilgiler verilerek, yorumlanmaya devam ediliyor.

Cumartesi saat 22.00’da ise Artı Futbol programı yayınlanıyor. Bu programda 90’a isimli programa benzeyen bir format içeriyor.

A spor kanalında, futbol dışında başka sporlar içeren programlarda yayınlanıyor. Voleybol’a adlı programda Avrupa ligi karşılaşmalarında oluşan durumlar, sonuçlar ve puan durumları değerlendiriliyor. Aynı zamanda voleybol maç özetleri yayınlanıyor. Program voleybol sever kişiler tarafından ilgiyle izleniyor.

A spor kanalında Pazar günleri akşam 21.00’dan sonra Takım Oyunu isimli program yayınlanıyor. Programda yorumcuların başında Erman Toroğlu yer alıyor. Programda 1. Ve 2. Lig maç özetleri yer alıyor. Programa katılan konuklarla birlikte maç sonuçları ve yaşanan durumlar yorumlanıyor.

Bunun dışında A Spor kanalındaki diğer programlar, Bir Zamanlar Futbol, Son Sayfa, Kale Arkası programları yayınlanıyor.

A Spor Kanalını Şifresiz ve Yasal Şekilde İzlemek

A Spor kanalı şifresiz şekilde yasal olarak izlenebilir. CBCsport için UEFA Avrupa Ligi maç özetleri şifresiz şekilde izlemek mümkündür. Ayrıca Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını da izlemek mümkündür. Bunun için http://canlitv.center farkından yararlanarak, beğeni ile izlemeniz mümkündür. Burada HD şekilde, merak edilen maç özetleri Kaliteli şekilde yayınlanıyor. A Spor Kanalının yorumcularının farkı ile maç özetlerini rahatlıkla izleyebilirsiniz.

A Spor kanalı şifresiz olması ile dikkat çeken ve çok başarılı bir spor kanalı olarak öne çıkıyor.

CBC Sport

CBC sport izle kanalında yayın akışı olarak canlı maç izlemeniz mümkündür. Sadece futbol değil, basketbol maçlarını da izlemeniz mümkündür. Ayrıca günlük oynanan tüm maçlar hakkında, detaylı bilgi olarak izlemeniz mümkündür. Gün içerisinde oynanan maçlar, CBC sport da yayınlanmaya devam ediyor.

Ayrıca UEFA ligi maç özetleri ve analizlerini de izlemeniz mümkündür. CBC sport kanalında Avrupa maçlarını da izlemeniz mümkündür.

CBC sport kanalında spor ile ilgili tüm maç ve programları ücretsiz ve yasal olarak izlemeniz için http://canlitv.centersitesini ziyaret edebilirsiniz. Kolaylıkla izlemeniz mümkündür.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz