Tudors M1 Gaziantep AVM’de mağaza açtı.

22 yıldan bu yana perakende sektöründe yer alan ve kısa sürede önemli bir oyuncu haline gelen Tudors’un M1 Gaziantep AVM’de açtığı mağazada sezonun en yeni ve kaliteli modelleri uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Tudors M1 Gaziantep AVM’de mağaza açtı.
Telgraf Haber Merkezi
3 Temmuz 2020 / 14:10

 Ünlü gömlek markası Tudors, M1 Gaziantep AVM’de mağaza açtı. 22 yıldan bu yana perakende sektöründe yer alan ve kısa sürede önemli bir oyuncu haline gelen Tudors’un M1 Gaziantep AVM’de açtığı mağazada sezonun en yeni ve kaliteli modelleri uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

 Tudors mağazasının da hizmete girmesiyle birlikte marka ve mağaza çeşitliliğini arttırma yolunda bir adım daha attıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, 190 metrekare alanda hizmet veren mağazanın yeni normalleşme sürecinde açılmasının önemine dikkat çekti.

 Gizir, “Alışveriş Merkezimizde, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun Salgınla Mücadele Önlemleri kapsamında aldığı kararlar en ince detayına kadar titizlikle uygulanıyor. M1 Gaziantep AVM geniş ve ferah yapısı, sürekli taze ve yüzde 100 temiz hava sağlayan özel havalandırma sistemi ile ziyaretçilerine büyük bir avantaj sağlıyor” dedi.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz