Takımda moraller yerinde

Gaziantep Futbol Kulübü, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ederken, futbolcu ve teknik heyetin oldukça moralli oldukları gözlendi.

Takımda moraller yerinde
Sedat Torun
27 Şubat 2020 / 21:16

Gaziantep Futbol Kulübü, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ederken, futbolcu ve teknik heyetin oldukça moralli oldukları gözlendi. Pazartesi günü deplasmanda Başakşehir ile oynayacak olan kırmızı siyahlılarda hedef 3 puan.

Teknik Direktör Marius Sumudica yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1 saat 35 dakika sürdü. Isınma ve 5'e 2 pas çalışmalarıyla başlayan antrenman, çift kale maçla son buldu. Antrenmanı Başkan Yardımcısı Mahsum Altunkaya ve Sportif Direktör Fatih İbradi de yerinde takip etti. Takım  Cuma günü yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

“HİÇBİR RAKİPTEN ÇEKİNMİYORUZ”

Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Marius Sumudica, ligde hiçbir rakipten çekinmediklerini her maça galibiyet için çıktıklarını söyledi. Bu hafta oynayacakları Başakşehir maçının çok önemli olduğunu belirten Rumen teknik adam, “Ligde daha rahat bir nefes almamız için puan çıkarmalıyız. Bunu başarabilecek güçteyiz. Başakşehir, önemli oyunculardan kurulu bir takım, iyi bir oyun anlayışı var. Biz de gücümüzü ona göre kullanıp sahadan puan veya puanlar almaya çalışacağız.” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz