Sumudica hedefi gösterdi

Sumudica hedefi gösterdi
Sedat Torun
19 Temmuz 2019 / 23:03

Gazişehir Gaziantep teknik direktörü Marius Sumudica ilk hedeflerinin ligde ses getiren bir takım oluşturmak olduğunu, bunun içinde kamplarda çok sıkı çalıştıklarını söyledi.

Kırmızı siyahlı takımda ikinci etap kamp çalışmaları Topuk Yaylası’nda devam ediyor. Günde çift idmanla çalışmalarını sürdüren Gazişehir Gaziantep, kondisyon yüklüyor. Teknik direktör Marius Sumudica yoğun geçen kamp çalışmalarında şuana kadar her şeyin iyi gittiğini söyledi.  

TRANSFERLERİ BEKLİYORUZ

Yeni sezonda Süper Lig’de iyi bir ekip oluşturmak istediklerini söyleyen tecrübeli teknik adam, transfer çalışmalarının da devam ettiğini söyledi. Yönetimin birçok oyuncu ile görüşme halinde olduğunu dile getiren Roman teknik adam, “Belirlediğimiz isimlerle görüşmeler devam ediyor. Anlaşmalar sağlandıkça oyuncular geliyor. Daha eksiğimiz var.. Bu isimlerinde aramıza katılmasıyla iyi bir ekip olacağımızı düşünüyorum” dedi.

“İYİ FUTBOL İZLETTİRMEK İSTİYORUZ”

Topuk Yaylası’nda yaptıkları için etap kamp çalışmalarının verimli geçtiğini dile getiren Sumudica, "İlk hedefim iyi bir takım kurup iyi futbol izletmek. İyi futbol ile iyi sonuçlar gelecektir. Umarım iyi sonuçlar alıp ligi iyi yerde bitiririz" dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz