Spor şubede düğün hazırlığı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Spor Şubede görev yapan emniyet personelleri de sezonların sona ermesinin ardından kendi hayatlarına yön vermeye başladılar.

Spor şubede düğün hazırlığı
Telgraf Spor Servisi
17 Temmuz 2019 / 08:58

Açık alandan salona kadar spor müsabakalarının her alanında görev yapan spor şubede görevli polis memurları kına gecesinde bir araya geldi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Spor Şube Ekiplerinin en başarılı isimleri arasında yer alan Durmuş Hayta, Polis evi havuz başında kına gecesini gerçekleştirdi. 28 Temmuz tarihinde Kayseri’de yapılacak düğün töreniyle hayatını Hülya Yüztaş ile birleştirecek olan Hayta’nın kına gecesine Kayseri’den gelen ailesi ve akrabalarının yanı sıra gelinin aile ve akrabaları, spor şube de görevli personeller ve Gazişehir Gaziantep taraftarları renk kattı. Türk gelenek ve göreneklerine göre gerçekleştirilen kına gecesinin en ilginç anlarından biri de taraftarların yaktığı meşaleler arasında damadın kına yakılan alana gelmesi oldu. Kına gecesine katılan davetlilerin de bir an yerinde durmadığı gece kına yakılmasının ardından son buldu.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz