Şeref Gözütok’a ‘Meslek Başarı Ödülü’

Şeref Gözütok’a ‘Meslek Başarı Ödülü’
Telgraf Haber Merkezi
27 Ocak 2021 / 23:07

Yesemek Rotary Kulübü tarafından, mesleki alanda değerli çalışmalarıyla topluma katkı sağlayan kişilere verilen “Mesleki Başarı Ödülü” bu yıl mesleğinde 30. yılını dolduran Telgraf Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Gözütok’a verildi.

Ödül için Telgraf’a ziyaret gerçekleştiren Yesemek Rotary Kulübü Dönem Başkanı Tayfun Sakıcı verilen ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Kulübümüzle yaptığımız değerlendirmelerin ardından bu yılki “Meslek Başarı Ödülü’nü takdim etmek için bir araya geldik. Sektördeki yüksek standartların korunmasında ve işbirliklerinin arttırılması ve desteklenmesinde emeği geçen Şeref Gözütok’a verdiği katkılar için teşekkür ediyor; mesleğindeki 30. Yılını tebrik ediyoruz.”

Telgraf Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Gözütok ise meslek hayatının 30’uncu yıl dönümünde böylesine anlamlı bir ödüle layık görüldüğü için mutlu olduğunu söyledi. Gözütok, ‘Sosyal sorumluluk anlamında çok önemli işlere imza atan Yesemek Rotary Kulübü tarafından ödül almak çok güzel” diye konuştu.

Ödül takdimine Yesemek Rotary Kulübü üyelerinden Hakan Maraş ve Hürcan Kutsal da katıldı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz