Şampiyonluğa baş koyduk

Gazişehir Gaziantep teknik direktörü Mehmet Altıparmak, takıma güveninin tam olduğunu, birlik ve beraberliğin devam etmesi halinde takımın şampiyonluğa ulaşacağını söyledi.

Şampiyonluğa baş koyduk
Sedat Torun
24 Nisan 2019 / 20:35

Altıparmak, “Ligin en iyi ekibiyiz. İnşallah play-off’tan çıkarak şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

Kırmızı siyahlı takımda hafta sonu oynanacak olan Giresunspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Mehmet Altıparmak, “İlk hedefimiz olan ilk 2’den çıkma şansını artık yitirdik diyebiliriz ama biz aynı şekilde devam ediyoruz. Bazen kötü oynayıp kazandığınız maçlar vardır ben o zamanda söylemiştim. İyi oynayıp kaybetmektense kötü oynayıp kazanmayı tercih yeğliyorum” dedi.

“HEDEFİMİZDEN SAPMA YOK”

“Bizim çalışma tempomuzda ve hedefimizde sapma yok. Bu hafta oynayacağımız Giresunspor maçını kazanıp artık play-off içinde olan takımlardan biri olacağız. Ve play-off hazırlıklarına başlayacağız. Takım, yönetim ve seyirci olarak biz bu şampiyonluğa baş koyduk. Bunu da Allah'ın izniyle hep beraber kazanacağız. Yeter ki bu birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bana göre bu ligin en iyi olan takımı biziz.”

“ERKAN SÖZERİ BENİM AİLE DOSTUM”

Hafta sonu oynayacakları Giresunspor maçında Erkan Sözeri ile tekrar rakip olacaklarının sorulması üzerine Altıparmak, “Futbolda bu tür güzellikler oluyor. Erkan Sözeri benim aile dostum. Kendisini çok severim. Gazişehir’e çok büyük emekleri olmuştur. Geçen sene şampiyonluğun ucundan dönmüş buralara çok şey katmış. Şimdi başka bir amaç için başka bir takımın başında. Şimdi küme düşme potasında bir takımla buraya gelecekler. Zor bir maç olacak. Biz çıkacağız kendi oyunumuzu oynayıp inşallah maçımızı da kazanıp yolumuza devam edeceğiz.”

“TAKIMDA EKSİK YOK”

“Şu an bir eksiğimiz yok tam kadro olarak çalışıyoruz. Artık hemen hemen tüm futbolcular havasını buldu diyebilirim. Şu an kimi oynatırsak oynatalım farketmeyecek. Bazı oyuncular kadroya girememişti geçmişte şimdi onların form grafiği yükseliyor. Bu da sevindirici bir gelişme. Bu hafta Giresunspor maçı bir final bu maçı düşünüyoruz.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz