Şahinbey'den içinizi ısıtan hizmet

Şahinbey Belediyesi, günün erken saatlerinde işlerine başlayan vatandaşların ve öğrencilerin içlerini 16 ayrı noktada yaptığı çorba ikramıyla ısıtıyor.

Şahinbey'den içinizi ısıtan hizmet
Telgraf Haber Merkezi
21 Ocak 2020 / 15:56

Daha önce 8 noktada yapılan çorba dağıtımını 16 noktaya çıkaran Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, sabahın erken saatlerinde işine ve okuluna giden öğrencilere ve vatandaşlara çorba ikramında bulunuyor.

ÇORBA VE EKMEK İKRAM EDİYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’nin 16 ayrı noktasında çorba ikramında bulunulduğunu belirterek, "Sabah işine, okuluna erken giden öğrencilerimiz ve vatandaşlarımıza 16 ayrı noktada her gün 8 bin 500 kişilik çorba ve ekmek ikramında bulunuyoruz. Böylelikle vatandaşlarımız, öğrencilerimiz işlerine ve okullarına giderken tok gitmiş oluyor. Ayrıca her gün öğlen 8 bin 500 vatandaşımıza sıcak yemek ikramında bulunuyoruz. Amacımız sosyal dayanışma içerisinde onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek. Daha önce 8 noktada gerçekleştirdiğimiz çorba ikramlarımız vatandaşlarımızca memnuniyetle karşılandı. Biz de bu doğrultuda daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek için çorba evi sayımızı 16’e çıkardık. Çorbamızdan içen vatandaşlarımıza afiyet olsun” dedi. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz