Rize'den puan çıkaracağız

Gazişehir Gaziantep’in başarılı oyuncusu Oğuz Ceylan, deplasmanda Çaykur Rizespor ile yapacakları maçtan puan ya da puanlarla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

Rize'den puan çıkaracağız
Telgraf Spor Servisi
19 Eylül 2019 / 13:09

Teknik direktör Marius Sumudica’nın gözüne girmeyi başaran tecrübeli oyuncu formasını kaptırmamak istiyor. Oğuz Ceylan, geçen hafta Beşiktaş karşılaşmasından galip ayrıldıkları için çok mutlu olduklarını ifade etti.

Beşiktaş maçı öncesinde teknik direktör Marius Sumudica'nın çok iyi analiz yaptığını belirten Oğuz Ceylan, "Hocamız, Beşiktaş için gayet güzel bir analiz çıkardı. Biz de onları uygulayarak, iyi futbolla, ilk yarı belki Beşiktaş'ın tarihinde olmayan bir skor elde edebilirdik, kaçırdığımız fırsatlar olmasa. Tabii ki son dakikalarda düşmemize rağmen galip gelmeyi başardık. Bizim için önemli bir galibiyet oldu. Takım her geçen hafta daha iyi oluyor, çok şükür. Sezon sonuna kadar iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum" dedi.

“TAKIM OLARAK İYİYE GİDİYORUZ”

Takımın her geçen gün iyiye gittiğini dile getiren tecrübeli oyuncu "Son iki hafta oynadığımız oyunu lige yayalım, çok farklı Gazişehir Gaziantep olur. Çaykur Rizespor iyi başladı sezona ama bence biz de iyi başladık. Bir mağlubiyetimiz var o da Fenerbahçe'ye karşı ki hazır değildik. Son haftalarda oynadığımız oyunu oynarsak Rize'den puan ya da puanlarla döneceğimize inanıyorum. İlerleyen haftalarda üstlerde olacağız" diye konuştu.

“MİLLİ TAKIMI İSTİYORUM”

Her oyuncu gibi kendisinin de bir gün A milli takımda oynamayı hedeflediğini söyleyen Oğuz Ceylan, “Milli takım düzeyinde de inşallah şans verirlerse neden olmasın. Her futbolcunun istediği bir yer, arzuladığı bir yer. Bizim de hedefimiz orası. İnşallah o da gerçekleşir diye umut ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz