Gül’e tebrik Şimşek’e teşekkür

AK Parti Gaziantep il Başkanı Eyup Özkeçeci yeni kabineyi ve Abdulhamit Gül'ün Bakan olmasını değerlendirdi.

Gül’e tebrik Şimşek’e teşekkür
Hasan Akpınar
10 Temmuz 2018 / 15:15

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk kabinesine ve kabinede yer alan Abdulhamit Gül’e başarılar dilerken  uzun bir süre Gaziantep Milletvekilliği yapan ve önemli görevlerde bulunan Mehmet Şimşek’e de teşekkür etti.

Özkeçeci; “Kadro tamam, artık daha müreffeh bir Türkiye için tüm teşkilatımızla kol kola çalışacak, milletimizle her zamankinden daha çok birlik beraberlik içinde olacağız” dedi.

Özkeçeci’nin açıklaması şöyle;“Allah’ın takdiri, halkımızın desteğiyle kazandığımız 24 Haziran seçimlerinde resmen geçiş sağladığımız yeni sistemin İlk Devlet Başkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, yeni sistemin ilk kabinesini açıkladı. Herbiri kendi dallarında adete başarı hikayesi yazmış, heyecanlı ve profesyonel bakanlarımız var.

Kadro tamam, artık daha müreffeh bir Türkiye için tüm teşkilatımızla kol kola çalışacak, milletimizle her zamankinden daha çok birlik beraberlik içinde olacağız.

Parlamenter sistemin son Adalet Bakanlığı görevini üstlenmiş, yeni sistemin ise ilk Adalet Bakanlığı görevine layık görülmüş olan medar-ı iftiharımız Sayın Abdulhamit Gül’ü kutluyor, başarılar diliyorum.

Gaziantep milletvekilliği yapmış, her zaman Gaziantepli hemşehrileri için fedakarlıklarda bulunmuş, Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcılığı görevini başarıyla yerine getirmiş olan Sayın Mehmet Şimşek’e teşekkürü şahsım, teşkilatım ve halkım adına bir borç bilirim”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz