Özkeçeci adaylığını açıkladı ve konuştu!

Ak Parti Gaziantep teşkilatı, 3 Şubat tarihinde yapılacak olan kongre öncesinde gövde gösterisi yaptı.

Özkeçeci adaylığını açıkladı ve konuştu!
Telgraf Haber Merkezi
26 Ocak 2021 / 00:15

Ak Parti Gaziantep teşkilatı, 3 Şubat tarihinde yapılacak olan kongre öncesinde gövde gösterisi yaptı. Yeniden il başkanlığına aday olan Eyü Özkeçeci başkanlığında toplanan milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilat üyeleri, bir araya gelerek, ‘Yeniden destan yazacağız’ mesajı verdi.

Ak parti Gaziantep teşkilatında 3 Şubat tarihinde Karataş Spor Salonu’nda yapılacak olan il kongresi öncesinde heyecan dorukta. 2 dönemdir başkanlık  yapan ve yeniden aday olan Özkeçeci, Ak Parti Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, Sait Kirazoğlu, Büyükşehi Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, taşra ilçe başkanları ve çok sayıda partili ile basının önüne çıktı. Toplantıya teşekkür ederek başlayan Özkeçeci, “Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ve tüm milletvekilleri destan yazdılar. Gaziantep’in Yerel yönetimlerdeki başarılarla Türkiye’de örnek oldu. Tüm başkanlarımız çok başarılı oldular. Kadın ve gençlik kolları üyelerimiz gizli kahramanlarımız. Mahalle temsilcilerimiz özverili çalıştı.Hepsine teşekkür ediyorumé dedi ve 3 Şubat’ta yeniden aday olduğunu açıkladı.

ŞAHİN: İL BAŞKANLARI KOLAY YETİŞMİYOR

Büyüksehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de 2 ailesi olduğunu belirterek ‘Biri çekirdek ailem, diğeri de Ak Parti ailem. Biz yola çıktığımızda hiç bir şey eskisi gibi olmayacak dedik ve tohumlarını buradaki ekibimizle attık. Şimdi o tohumlar orman oldu. Biz salgın döneminde de nasıl olduğumuzu gösterdik. Avrupa da aşılanmasını en hızlı götüren ülkeyiz. Başarılarınızın en önemli unsuru güçlü teşkilatlar. Teşkilatlar bizim gönül elçimiz. İl başkanları kolay yetişmiyor. Eyüp başkanımızın da çok büyük emeği var’ dedi.

ERDOĞAN: İL BAŞKANIMIZI DESTEKLİYORUZ

Mehmet Erdoğan da konuşmasında ’18 yıldır iktidarız. Ülkemizin bekası ile ilgili çok önemli olaylarla karşılaştık. Mücadelemiz Demokratik ve güçlü bir iktidarla, her türlü haklarımızı koruyarak mazlum milletlerin yanında yer alan bir partinin mensuplarıyız. Il başkanımızı destekliyorum. Başarılar diliyorum’ dedi.

Sait Kirazoglu da ‘Ak Parti kurulduğu günden bu yana omuz omuza yürüyoruz. Birlikte yürüdüğümüz için gurur ve onur duyuyoruz’ diye konuştu.

KOÇER: DAHA BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Ak Parti milletvekili Nejat Koçer de ‘Biz büyük bir ekibiz. Takımız. Yaptığımız her iste birlik ve beraberlik içerisinde yürüyoruz. Rekor başvurular il yönetimi için. İktidar yürüyüşü açısından cok anlamlı. Cok daha büyük işlere imza atacağız. Hizmetler devam edecek’ ifadelerini kullandı. 

Milletvekili Derya Bakbak ise 19 yıldır cok büyük mücadeleler verdiklerini dile getirdi. Bakbak ‘ Gaziantep teşkilatı cok çalışkan. Cumhurbaşkanımıza layık olmak için çalışıyoruz. 2 dönemdir Özkeçeci başkanımızla devam ettik. Yine devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.

Ak Parti milletvekili Müslüman Yüksel 3. Dönemi başkanlık edecek Eyüp Özkececinin elinden geleni yaparak partiyi en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz