Ordumuzun yanındayız

Mehmet Büyükekşi, Barış Harekatı’na destek verdiklerini belirterek, “Barış Pınarı Harekatının bir an önce başarıyla tamamlanmasını ve Kahraman Mehmetçiklerimizin bu yolda burunlarının dahi kanamadan operasyonu tamamlamaları en büyük dileğimizdir” dedi.

Ordumuzun yanındayız
Telgraf Spor Servisi
11 Ekim 2019 / 17:25

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, Barış Harekatı’na destek verdiklerini belirterek, “Barış Pınarı Harekatının bir an önce başarıyla tamamlanmasını ve Kahraman Mehmetçiklerimizin bu yolda burunlarının dahi kanamadan operasyonu tamamlamaları en büyük dileğimizdir” dedi.

Kırmızı siyahlı takımın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Şanlı Türk Ordumuzun geçtiğimiz gün, ülkemizin bölücü terör örgütlerine karşı Fırat'ın doğu sınırında başlattığı Barış Pınarı Harekatını, her şanlı Türk vatandaşı gibi bizlerde yakından takip etmekteyiz.

Kahraman Türk Ordumuzun, bu operasyonu da başarıyla tamamlayarak sınırlarımızdaki güvenliği tehdit edebilecek her türlü tehlikeye karşı gerekeni yapacağına gönülden inanıyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin, Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatının bir an önce başarıyla tamamlanmasını ve Kahraman Mehmetçiklerimizin bu yolda burunlarının dahi kanamadan operasyonu tamamlamaları en büyük dileğimizdir.

Bu harekat kapsamında Gaziantep Futbol Kulübü ve Türk Milleti, Kahraman Ordusunun her zaman yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir” denildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz