Nizip Ticaret Odası Meclisinden Mustafa Doktoroğlu’na Teşekkür

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis ve Yönetim Kurulu tarafından Mustafa Doktoroğlu’a teşekkür plaketi verildi.

Nizip Ticaret Odası Meclisinden Mustafa Doktoroğlu’na Teşekkür
Telgraf Haber Merkezi
30 Ağustos 2019 / 18:17

Sekiz yıl NTO Meclis Başkanlığı yapan ve geçtiğimiz günlerde görevini Bekir Karabacak’a devreden Mustafa Doktoroğlu’na NTO Meclis Toplantısı’nda düzenlenen törenle teşekkür plaketi verildi.

Yapılan törende bir açıklama yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak Odamızda sekiz yıl Meclis Başkanlığı yapan Sayın Mustafa Doktoroğlu’na bugüne kadar odamıza yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Aile içi yapmış olduğumuz bu seçimde hepinizin teveccühünden dolayı siz değerli meclis üyelerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise; “Sayın Mustafa Doktoroğlu ile yedi yıl yönetim kurulunda, sekiz yıl da meclis başkanlığı olmak üzere onbeş yıl yıldır beraber çalışıyoruz. Bugüne kadar odamıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Sekiz yıl Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı olarak hizmet ettiğini belirten Mustafa Doktoroğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Üyelerimize Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı olarak hizmet ettim ve bundan şeref duyuyorum. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek. Başkan olup olmamamız bizim için hiç önemli değil odamıza hizmet etmeye devam edeceğiz”. dedi.

Konuşmaların ardından Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt tarafından Mustafa Doktoroğlu’na plaket takdim edildi

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz