Müşteri memnuniyeti önceliğimiz

Müşteri memnuniyeti önceliğimiz
Telgraf Haber Merkezi
6 Eylül 2019 / 03:00

Koluman Holding kuruluşu olan Peugeot MONDE;Gaziantep’te hizmete gireli bir yıl oldu. Satış, Servis, 2. El Satış, Araç Kiralama, Filo Satışı, Sigorta vb konularında hizmet veren MONDE her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Gaziantep Monde geçtiğimiz günlerde 1. Yılında 1.111’inci teslimatını gerçekleştirdi. Sn. Begüm ve Ozan Tekin çiftinin almış olduğu Peugeot 301 araç hem Monde için hem de Tekin ailesi için unutulmaz bir anıya dönüştü.

Ozan Bey düşüncelerini söyle anlattı; “Aracımızı değiştirme kararı aldığımızda bayi ile iletişime geçtik. Uygun takas ve kredi değerlendirmelerinden araç teslimatına kadar her şey sorunsuz ve çok güzel geçti. Teslimatta da böyle bir sürpriz ile karşılaşmak bizi gerçekten çok mutlu etti. Aracımızın 1. Yılda 1.111’inci teslimat olması sebebi ile teslimattaki kutlama ve ilk sene bakımının Monde tarafından hediye edilmesi bizi daha da mutlu etti.

Monde Motorlu Araçlar Genel Müdürü Serdar M.Gürbüz; “Koluman Holding iştiraki olan Monde Otomotivolarak otomotiv sektöründe 50 yılı aşkın verdiğimiz kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı tüm müşterilerimizle buluşturarak müşterilerimizi memnun etmek bizim önceliğimizdir dedi.

Monde Motorlu Araçlar Satış Müdürü Cihan Özdemir; “Henüz Gaziantep’te hizmete girişimizin 1. Yılında,müşterilerimizin güzel ilgisiyle karşılaştık. Müşterilerimizin bizden beklentisi yüksek, Monde olarak bu beklentiyi karşıladığımızı görmek bizi mutlu etmektedirdedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz