MMT Amerikan Hastanesi’nde ilk aşı yapıldı

COVID-19 aşısı sağlık çalışanlarına uygulanmaya başlanırken, Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi’nde ilk aşı Başhemşire Birgül Uğurlu’ya yapıldı.

MMT Amerikan Hastanesi’nde ilk aşı yapıldı
Telgraf Haber Merkezi
14 Ocak 2021 / 12:55

COVID-19 aşısı sağlık çalışanlarına uygulanmaya başlanırken, Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi’nde ilk aşı Başhemşire Birgül Uğurlu’ya yapıldı. Aşılamada hazır bulunan Özel MMT Amerikan Hastanesi Genel Koordinatörü Opr. Dr. Cezmi Ük, “Vatandaşlarımız E-devlet, E-Nabız, Alo 182 ve hastanemizin 0850 222 22 24 ve 444 5 424 numaralarından randevu alarak aşılarını kurumumuzda yaptırabilirler” dedi.

Aşı uygulamasında hazır bulunan Özel MMT Amerikan Hastanesi Genel Koordinatörü Opr. Dr. Cezmi Ük, “Tüm Türkiye'de sağlık çalışanlarımızın aşılanmasına başlandı. Bizlerde ilk olarak Sağlık Hizmetleri Müdürümüz ve Başhemşiremiz Birgül hanımdan başladık. Tüm personelimiz sırasıyla randevularını alarak aşıları uygulanacak.  Bilindiği gibi 4-5 gün önce biz aşı odalarımızı hazır hale getirmiştik. Hastane olarak aşı uygulamalarına da başlamış durumdayız. Aşı uygulaması için hiçbir ücret talep edilmemektedir ” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz