MMO’dan Şahin’e ziyaret

MMO’dan Şahin’e ziyaret
Telgraf Haber Merkezi
30 Ağustos 2019 / 23:01

Yeniden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulunca tebrik ziyareti yapıldı. Ziyarette kent, belediye çalışmaları, Oda çalışmaları ve projeler konularında sohbet edildi.

MMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ovayolu, meslek alanlarına giren, Ülke ve kent yararına olan her konuda çalışmalara devam edeceklerini, bu konuda tüm kurum ve kuruluşlarla geçmiş yıllarda olduğu gibi işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti. Ziyarette ayrıca Oda tarafından yapılan tüm teknik hizmetler konusunda ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Özellikle Asansörlerin Periyodik Kontrolleri ve Servis Araçlarının Muayenesi konularında bilgiler sunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan Sivil Toplum Kuruluşlarının başarılı bir örneğini MMO Gaziantep Şubesinde görebildiklerini ve bu başarılı çalışmaların devam edeceğinden hiç kuşkuları olmadığını dile getirdi. Gaziantep’te tüm kurum ve sivil toplum kuruluşları arasındaki birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu, bu nedenle birçok konuda birlikte çalışma fırsatı yakalandıklarını ve bu çalışmaların devam edeceğini belirtti. Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler sunan ŞAHİN, her konuda olduğu gibi, her önerinin değerli olduğunu, özellikle teknik insanların önerilerini çok önemsediklerini belirtti.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz