Minik Bilal’e sürpriz ziyaret

Şahinbey İlçe Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç küçük Bilal’e karne ve doğum günü sürprizi yaptılar.

Minik Bilal’e sürpriz ziyaret
Telgraf Haber Merkezi
19 Ocak 2020 / 18:10

Kaymakam Cemalettin Yılmaz, Başkan Mehmet Tahmazoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç, doğuştan kas erimesi hastalığına yakalanan 9 yaşındaki Bilal Keskinkılıç’ı evinde ziyaret ederek karnesini verip doğum gününü kutlayarak mutluluğuna ortak oldular.

BİLAL’İN MUTLU GÜNÜNDE YANINDA OLDUK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, küçük Bilal’i mutlu gününde yalnız bırakmak istemediklerini belirterek, “Doğuştan rahatsızlığı bulunan küçük kardeşimiz Bilal’i karne gününde ve doğum gününde Şahinbey İlçe Kaymakamımız Cemalettin Yılmaz ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal Kılınç ile birlikte ziyaret ettik. Kendisine karnesini verip doğum gününü kutladık onun mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Kendisine rabbimden şifalar derslerinde başarılar ve nice mutlu yıllar diliyorum” dedi.

BİZİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Küçük Erdal’ın annesi Nejla Keskinkılıç yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Kaymakamımız Şahinbey Belediye Başkanımız ve İlçe Milli eğitim Müdürümüzden Allah razı olsun. Bilal’in hem karne hem de doğum günü sevincine ortak olup onu yalnız bırakmadılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz