Mete Akcan yeniden seçildi

Turizm sektöründe önemli çalışmalara imza atan Güneydoğu Anadolu Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (GATOD)’nin  5. olağan genel kurulu yapıldı. Başkanlığa Mete Akcan yeniden seçildi.

Mete Akcan yeniden seçildi
Telgraf Haber Merkezi
2 Aralık 2019 / 09:43

Grand Hotel’de yapılan ve sektör temsilcilerinin katıldığı genel kurulda, aynı zamanda sektörün yaşadığı problemler, turizme yönelik yapılan ve yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

Mete Akcan, kültür ve turizm alanında Gaziantep’in daha yapacak çok işinin olduğunu belirterek, GATOD olarak kendilerinin de bu anlamda yapılacak her türlü projeye katkı sunmaya hazır olduklarını ifade etti. Çözüm odaklı çalıştıklarını ve çözüm adına çalışmaktan hiçbir zaman yorulmayacaklarını ifade eden Akcan, özellikle bölgenin ve şehrin tanıtımının önemine dikkat çekti. Akcan, bölgedeki turizm sektörünün hak ettiği seviyeye gelebilmesi için Yönetim Kurulu ile ekip halinde projeler üreteceklerini belirterek, yeni dönemde güzel işler yapacaklarına inancının tam olduğunu vurguladı. Turizm işletmelerinin yaşadığı sorunlar olduğunu da belirten Akcan, çözüm noktasında ilgili kurum ve kuruluşlarla diyalog halinde olmaya devam edeceklerini de söyledi.

Tek listeyle gidilen ve Mete Akcan’ın yeniden başkan seçildiği Güneydoğu Anadolu Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’nin genel kurulunda Yönetim Kurulu ise Murat Aktaş, Önder Bayram, Faruk Erzin, Sinan Karabağlı, Akın Çalışıcı ve Şükrü Bozan’dan oluştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz