Merinos'tan transfer bombaları

1.Lig’de mücadele edecek olan Merinos, transferlerini patlattı.

Merinos'tan transfer bombaları
Sedat Torun
22 Temmuz 2019 / 08:50

1.Lig’de mücadele edecek olan Merinos, transferlerini patlattı. Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen mavi beyazlılar üç isme imza attırdı. Merinos’ta Naz Yılmaz, İlarya Zararsız ve Selis Selvi yeni sezonda merinos forması giyecekler.

Gaziantep’i bayanlar voleybol 1. Lig’inde temsil edecek olan Merinos Bayan Voleybol takımı daha önce görüşme sağladığı oyunculara imza attırdı.

İLK İMZA NAZ YILMAZ’DAN

Merinos Spor, transfer çalışmaları kapsamında son olarak Yeşilyurt’ta forma giyen Naz Yılmaz’la anlaştı. 1996 doğumlu genç libero geçtiğimiz sezon 1. Lig’i ikinci sırada tamamlayarak Yeşilyurt’la Sultanlar Ligi vizesi almıştı. Transfere hız veren Merinos Voleybol takımı 1. Ligde kalıcı olabilmek için kaliteli bir kadro kuracak.

LİBEROYA İLARYA ZARARSIZ

Mavi beyazlılar liberoya ise İlarya Zararsız’ı aldı. 165 cm boyundaki genç oyuncu, geçtiğimiz sezon Pursaklar Voleybol İhtisas forması giymişti. Libero İlarya’ya yeni takımıyla sözleşme imzaladı.

SMAÇÖR SELİS SELVİ

Arkas altyapısında yetişen ve geçen sezon Rota Koleji’nde başarılı bir sezon geçiren genç smaçör Selis Selvi’de merinos bayan Voleybol takımına transfer olan isim oldu. 1999 doğumlu Selis Selvi yeni sezonda Merinos’un formasını giyecek.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz