Merih Demiral'dan Dybala'ya Motivasyon

Merih Demiral'dan Dybala'ya Motivasyon
Telgraf Spor Servisi
1 Nisan 2020 / 20:03

Korona virüsün spor dünyasında da büyük oranda yayılması bazı oyuncuları motivasyon konusunda harekete geçirdi. Juventus'ta forma giyen milli oyuncumuz Merih Demiral, futbolcu arkadaşı Dybala için Twitter hesabından özel bir paylaşım yaptı. Oyuncunun paylaşımı oldukça ilgi görürken, bu paylaşımın altına yapılan yorumlar da oldukça mizahiydi. Mizahi bir dille Ronaldo'ya yapılan göndermeler sosyal medyada günün konusu oldu.

Dybala İçin Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı

Arjantin'li ünlü futbolcu Paolo Dybala'nın, koronavirüs testi pozitif çıkan futbolcular arasında yer alması Merih Demiral'ı son derece üzdü. Merih Demiral, Dybala'ya moral olsun diye Twitter hesabından oldukça anlamlı bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Dybolo ve Merih'in uçakta yan yana otururken ve güzel zamanlar geçirirken çekilmiş olan samimi resimleri yer alıyordu.

Fotoğraflarda Ronaldo'nun ve diğer oyuncuların da resme yansıdığı ve tuhaf bakışları görünüyordu. Merih'in twitter üzerinde paylaştığı bu resimler çok beğenilirken Ronaldo'nun ilginç bakışları sosyal medyada çok konuşuldu. Resimde, Merih ve Dybala ikilisi uçakta samimi bir şekilde oyun oynarken, Ronaldo yan koltuktan onları izliyordu.

Ronaldo'nun Resim Karesine Giren Halleri Mizah Konusu Oldu

Juventus'ta oynadığı futbolla Türkiye'nin gururu olan ünlü futbolcu Merih Demiral'ın Arjantinli Dybala için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım olay oldu. Dünyayı derinden yaralayan Korona virüs salgınına yakalanan arkadaşı Dybala için samimi görüntülerin bulunduğu resimleri twitter üzerinden paylaştı.

Merih Demiral'ın Dybala'ya moral olsun diye paylaştığı bu fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Fotoğraf karesinde yalnızca Merih ve Dybala değil, Ronaldo ve uçakta bulunan diğer oyuncularda girdi. Yapılan bu paylaşım Dybala'yı güldürürken, fotoğrafa yapılan yorumlarda dikkat çekti. Özellikle Ronaldo'nun bakışları, yorumların son derece mizahi bir hal almasını sağladı.

Merih Demiral, Dybala'nın Resimlerini Paylaştı

Merih ve Dybala ikilisini fotoğraf çekimi sırasında izlediği görünen Ronaldo için komik ifadelerle yorumlar yapıldı. Ronaldo tek başına mı oynuyor, Merih'e Ronaldo ve Dybala aşık, İtalyan basını bu aşkı haftalarca yazacak, Ronaldo tek kalmış gibi yorumlar yapılırken, resim altına yazılan bu yorumlar okurları son derece güldürdü.

Spor ve diğer oyunlarda şansınızı denemek için https://www.formamigeriver.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz