Maxim 2 yıl imzalayacak

Yayıncı kuruluşta canlı yayına katılan Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeni sezon hedeflerini ve transferde yapacakları hamleleri anlattı.

Maxim 2 yıl imzalayacak
Telgraf Spor Servisi
10 Ağustos 2020 / 22:31

Yayıncı kuruluşta canlı yayına katılan Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeni sezon hedeflerini ve transferde yapacakları hamleleri anlattı. Büyükekşi, Maxim ile 2 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıklarken ikide santrofor alacaklarını söyledi.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Gelecek sezon daha üst sıraları hedefliyoruz. Nokta transferler yapmak istiyoruz. En az 2 santrfora ihtiyacımız var. Alexandru Maxim'in bonservisini almak için görüşmelerimiz devam ediyor” dedi. Kırmızı-siyahlı takımın başkanı Mehmet Büyükekşi, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve Envar Cenk Şahin ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını dile getirerek, “2 santrofor alacağız alacağız. Bunun için görüşmelerimiz devam ediyor. Bununla birlikte geçen yıl takımımızda başarılı olmuş Maxim ile iki yıllık sözleşme imzalayacağız. Görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz