M1 Gaziantep’ten AVM çalışanlarına jest

M1 Gaziantep’ten AVM çalışanlarına jest
Telgraf Haber Merkezi
12 Ağustos 2020 / 18:43

M1 Gaziantep AVM korona virüs salgını sürecinde yaptıkları fedakârlık nedeniyle AVM çalışanlarına adlarına özel hazırlatılan kupa bardak ile teşekkür etti.

M1 Gaziantep AVM, korona virüs salgını sürecinde görevlerinin başında olan AVM çalışanlarına, yaptıkları fedakârlık nedeniyle isimlerinin yazılı olduğu kupa bardaklar hediye etti.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, geçici bir sürenin ardından İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle hizmet vermeye başlayan AVM’lerde fedakârca hizmet veren tüm çalışanlara adlarının yazılı olduğu kupa bardaklar hazırlatarak teşekkür etti.

Üzerinde “Minnettarız” sloganı ve isimlerinin yazılı olduğu kupa bardakları AVM’teki tüm mağazalarda görev yapan personele dağıttıklarını söyleyen AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Toplumun tüm yaşamsal ihtiyaçlarının karşılandığı mağazalarda ve AVM hizmet birimlerinde çalışan arkadaşlarımız bu salgın sürecinde büyük bir fedakârlık örneği sergiledi. Biz de AVM olarak kendilerine olan minnet duygumuzu özel bir hediye ile bildirmek istedik” dedi.

Gizir, M1 Gaziantep AVM bünyesinde yer alan mağazalarda çalışan yüzlerce personele “kişiye özel” olarak hazırlanan kupa bardakların dağıtımına devam ettiklerini belirtti.

M1 Gaziantep AVM daha önce de salgın sürecindeki duyarlılıkları nedeniyle 65 yaş üstü büyükleri AVM’ye girişte çiçeklerle karşılamıştı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz