M1 Gaziantep’te Cumhuriyet coşkusu

Cumhuriyet Bayramı, M1 Gaziantep AVM’de bando gösterisiyle kutlanacak. 3 gün sürecek etkinlikte ziyaretçilere Türk Bayrağı hediye edilecek.

M1 Gaziantep’te Cumhuriyet coşkusu
Telgraf Haber Merkezi
28 Ekim 2020 / 10:29

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde 3 gün sürecek. Kutlamalar kapsamında her gün bando gösterisi yapılacak etkinlik için AVM’ye gelen ziyaretçilere Türk Bayrağı hediye edilecek.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Milli Mücadele’nin ardından Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilan edilen Cumhuriyet’in 77. yılı anısına çeşitli etkinlikler düzenlediklerini açıkladı. Cumhuriyetin ortak bir değer olduğunu belirten Gizir, “Hepimiz için vazgeçilemez konumda olan Cumhuriyet Bayramı’nı ziyaretçilerimizle birlikte bugüne özel yazılmış marşlar ve şarkılarla kutlayacağız” dedi.

Cumhuriyet Bayramı etkinliğinin AVM’de 3 gün süreceğini belirten Gizir, bandonun 3 gün boyunca saat 16.00’da program yapacağını ve gelen ziyaretçilere bayram coşkusunu daha iyi yaşatmak için Türk Bayrağı hediye edeceklerini sözlerine ekledi. Gizir, tüm Gaziantep halkını bayram coşkusuna ortak olmak için AVM’ye davet etti.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, A101, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekânı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz