Leyla ile Mecnun yeniden ekranlara dönüyor

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor.

Leyla ile Mecnun yeniden ekranlara dönüyor
Telgraf Haber Merkezi
23 Mart 2021 / 10:16

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor. Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen dizinin, yönetmen koltuğunda da yine Onur Ünlü oturacak.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre final yapamadan ekran yolculuğu sonlandırılan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, Acun Ilıcalı'nın adımı ile yeniden ekrana taşınıyor.

Üç sezon boyunca ekranlarda boy gösteren dizi, Exxen için Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen Leyla ile Mecnun'un çekimleri, yaz aylarında başlayacak.

Leyla ile Mecnun’u yeniden ekranlara taşımak için oyuncular ile görüşmeler başladı.

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİ NASIL BİTTİ?

Şubat 2011 ile Ocak 2014 tarihleri arasında 3 yıl boyunca TRT ekranlarında seyircilerin karşısına çıkan Leyla ile Mecnun, türünün Türkiye’deki en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen bir absürt komedi dizisiydi. Konuları ele alış biçimiyle oldukça geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran dizi, Gezi Parkı eylemlerinin ardından hükümet tarafından hedef gösterilmiş ve final bile yapmadan ekranlara veda etmişti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz