KUTNİA’dan yeni yıl koleksiyonu

Kutnia, çözgü iğinde floş ipek, atkı ipinde pamuk ip kullanılarak el dokuma tezgahlarında üretilen geleneksel kutnu kumaşını yeni renk ve çizgilerle yorumluyor.

KUTNİA’dan yeni yıl koleksiyonu
Telgraf Haber Merkezi
14 Aralık 2019 / 09:43

İpeksi kumaşların en eskisi olarak bilinen ve asırlardır bir mirası deneyimleme lüksünün tanımı haline gelen kutnu kumaşının güncel kodlarla yeniden tasarlandığı Kutnia, geri sayım yapmaya başladığımız yeni yılı modern, zamansız ve romantik parçalar ile kutluyor.

16.yüzyıldan bu yana Gaziantep’te geleneksel kara tezgahlarda dokunmaya devam eden kutnu kumaşından ilhamını alan Kutnia, her tarzla bütünleşen ve her ortama uyum sağlayan yalın, zamansız ve romantik parçaları ile yeni yılda vazgeçilmeziniz olacak! Benzersiz tasarımlarıyla iz bırakan giyim ve aksesuarlardan, sıcak ve stil sahibi ev tekstiline kadar tüm parçalarda zarif bir görünümün tamamlayıcısı olan Kutnia, yaklaşan yılbaşı için hediye seçenekleri arasında da favoriniz olmaya aday!

Kutnia, çözgü iğinde floş ipek, atkı ipinde pamuk ip kullanılarak el dokuma tezgahlarında üretilen geleneksel kutnu kumaşını yeni renk ve çizgilerle yorumluyor. Zeugma’nın görkemli mozaiklerinden esinlenerek hayat bulan gömleklerden, katlama detaylı pantolonlara, yüzde yüz ipekten üretilen fularlardan, zengin nakış detaylı keten sofra ürünlerine kadar birçok hediye alternatifi ile sevdiklerinize yeni yılda kutnu zarafetini armağan edebilirsiniz.

Hem yeni yıl stilinizi tamamlayacak hem de sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği olacak ürünler için www.kutnia.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz