Küskünlere markaj

Kongre sürecine giren Ak Parti’de değişim sinyalleri verilirken yeni bir küskünler grubu oluşmamasına da dikkat ediliyor.

Küskünlere markaj
Hasan Akpınar
9 Aralık 2019 / 00:34

Kongre sürecine giren Ak Parti’de değişim sinyalleri verilirken yeni bir küskünler grubu oluşmamasına da dikkat ediliyor. Ak Parti’den kopan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın kuracağı partilere isim kaptırmak istemeyen Gaziantep Ak Parti teşkilatı yerelde küskünler harekatıbaşlattı.

Teşkilat yöneticileri ve belediye başkanları parti içindeki kırgın ve küskün isimlerin hem gönlünü almak hem de onları yeniden teşkilata  dahil etmek için çalışma yürütüyor.

Teşkilat yöneticileri 2001’den bu yana AK Parti’ye gönül vermiş ancak daha sonra teşkilatlardan uzaklaşmış isimlerle ilgili çalışma yapıyor.

Dargın olan isimler tespit ediliyor parti yöneticileri bu isimler ile görüşerek onları dinliyor, sıkıntıları varsa çözüm yolları arıyor.

İl başkanı Eyüp Özkeçeci liderliğinde teşkilat yöneticileri bir koldan , belediye başkanları diğer koldan küskün olduğu belirtilen isimlerle bir araya geliyor.

Heyetler ayrıca Davutoğlu ve Babacan’ın kuracağı partilerle Gaziantep’te isimleri anılan Ak Partililerle de bir araya geliyor. Küskün isimleri yeniden partiye kazandırmanın yanı sıra muhtemel kopmaları da önlemeyi amaçlayan Gaziantep Ak Parti teşkilatı  bu konuda görev dağılımı yaparak görüşmelerini sürdürüyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz